Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds


90%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: playstation 4
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds v porovnání s podobnými hrami? Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Tiscali Games
27. 11. 2017
Tenhle datadisk dokáže svoji existenci obhájit se vztyčenou hlavou. The Frozen Wilds přichází jen s drobnými vylepšeními a oproti původní hře slabším příběhem. Na výbornou hratelnost ale nezapomíná a na ploše 10 - 15 hodin umí nabídnout výběr toho nejlepšího.

90%
GamePark
26. 11. 2017
Horizon Zero Dawn vyšel letos v březnu na konzoli Playstation 4 jako prvotina tohoto typu z dílny Guerilla Games, někdejších tvůrců herní série Killzone. Byť hra vyšla pouze na jednu platformu, setkala se s ohromným úspěchem, prodala přes 3,4 milionu kopií, a v naší recenzi si odnesla vynikajících 90 %. Již tehdy jsme mluvili o rozšíření, které bylo oznámeno, a právě na něj se v této recenzi konečně...

90%
Czechgamer.com
12. 11. 2017
Sympatický dodatek, který vás přiková k obrazovce na pěkných pár hodin. Kdyby takto vypadala všechna DLC, hráči by byli jistě velice rádi.

5/5
Hrej.cz
6. 11. 2017
I když u nás asi bílé Vánoce nebudou, majitelé PlayStation 4 si mohou sněhu užít dosytosti. Vynikající rozšíření pro vynikající hru, která by neměla chybět v poličce žádného vlastníka konzole od Sony

PLENCS