Dishonored: Death of the Outsider


59%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Dishonored: Death of the Outsider v porovnání s podobnými hrami? Dishonored: Death of the Outsider byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Tiscali Games
29. 9. 2017
Příjemná povinnost pro fanoušky stealthu a pro ty, kteří se ještě nenabažili hratelnosti Dishonored. Pokračování ale zůstává ve stínu svých starších bratříčků, odkud se mu daří vykouknout jen zřídka.

7/10
XboxWeb.cz
25. 9. 2017
Honba za odstraněním Outsidera je příjemným návratem k sérii Dishonored, který má obstojnou délku, cenu a velkou šanci, že vás přiměje k zakoupení druhého dílu, pakliže vám stále chybí. Ke své smůle však postrádá několik jeho přednostní, které ve spojení s chybami a nedotaženou optimalizací snižují výsledný dojem. Lehce netradiční New Game + se dá odpustit, případně brát jako oživení, nicméně malé...

4/5
Doupě
23. 9. 2017
Po vynikajícím Dishonored 2 se studio Arkane rozhodlo zadat svým fanouškům šílený úkol. V Dishonored: Death of the Outsider máte zabít samotného Outsidera, boha s nadpřirozenými schopnostmi. Troufáte si na to?

75%
Bonusweb
19. 9. 2017
Loni vydaná hra Dishonored 2 patřila k nejpozoruhodnějším titulům minulého roku. Není tedy divu, že jsme o ní neslyšeli naposled. V Death of the Outsider na vás čeká nová hlavní postava, lákavý arzenál originálních zbraní i nadpřirozených schopností a samozřejmě onen tajemný bůh, kterého máte za úkol zlikvidovat.

0/10
Gamebro
16. 9. 2017
V poslední době se zjevně rozmohl trend ředit známé značky takzvanými spin-offy, případně stand-alone přídavky. Nedávno uspělo Uncharted: The Lost Legacy a v podobném duchu se chystá nové Dragon Age. Nejprve je však na řadě samostatný přídavek pro Dishonored, který nese podtitul Death of the Outsider. Pro něj je velkým vzorem pochopitelně Dishonored 2, ze kterého vychází. Pozitivní zprávou však je,...

ENCS