Starlink: Battle for Atlas


73%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Starlink: Battle for Atlas v porovnání s podobnými hrami? Starlink: Battle for Atlas byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Zing
31. 7. 2019
Pohodová a přístupná vesmírná střílečka, která své dříve předražené a nyní zbytečné hračky skoro ani nepotřebuje.

7/10
Respawnpoint
3. 4. 2019

4,5/5
Nbase
28. 11. 2018
Starlink: Battle for Atlas je konečně podařená vesmírná lítačka, která přináší nové prvky a mechaniky, které dobře fungují. Otevřený svět a možnost přizpůsobit si loď během bitvy jsou vítaným prvkem, stejně jako dobývání planet, které dokáže být docela návykové. Fyzické modely lodí opravdu stojí za to, kritiku si ale zaslouží, protože nové jinak než za reálné peníze nezískáte. Hodin zábavy si tu užijete...

8/10
Tiscali Games
5. 11. 2018
Starlink nabízí rozsáhlý vesmír s přemírou aktivit, které se časem sice začnou opakovat, ale jen tak neomrzí díky zábavnému soubojovému systému. Skvělý pocit ze svobody, průzkumu a krásy prostředí kazí jen nezajímavý příběh plný klišé, který nedává prostor jednotlivým postavám. Plastové hračky jsou pak pouhým doplňkem, do kterého vás nikdo nenutí.

7/10
XboxWeb.cz
26. 10. 2018
První minuty v Atlasu navozují pocit, že Starlink vzniknul jen proto, aby Ubisoft podpořil vývoz hraček z Číny. Brzy se ale chopí otěží typické tvůrčí šablony, měnící titul na příjemné dobrodružství za hranicemi naší sluneční soustavy. Primární zacílení na mladší hráče sebralo hře pár žánrových prvků, jako například smysluplnější těžbu či crafting. Díky tomu hrají prim především souboje a horlivá modifikace...

3/5
Hrej.cz
22. 10. 2018
Na pohled krásná space opera trpí hlavně na slabší příběh a repetitivní hratelnost. Mladší piloti si však nedostatků pravděpodobně ani nevšimnou. Právě jim udělá interaktivní plastový koráb největší radost.

PLENCS