BioShock: The Collection


80%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one

Recenze

85%
Paranskyraj
19. 8. 2020
Kolekce tři BioShocků na Nintendu Switch nezklamala. Jsou to plnohodnotné hry do kapsy, nabízející stejný zážitek i stejně hodně dlouhou hrací dobu, jako totožná kolekce pro výkonnější systémy. A to je dobře.

9/10
Respawnpoint
11. 6. 2020
BioShock: The Collection je jedinečnou kompilací her, které nás dostávají nejen svou atmosférou a hratelností, ale zejména jedinečným uměleckým stylem a výtečně podaným příběhem. Po technické stránce nemůžeme žádnému z dílů trilogie co vytknout. Vlastně je potřeba si říci, že se v mnohém mají současné hry od každého BioShocku co učit. Nadčasovost je slovo, které tuto sérii naprosto vystihuje.

88%
Bonusweb
29. 10. 2016
Snaha o vznik lepší společnosti se ve dvou městech vymkla z rukou. Jmenují se Rapture a Columbia a čekají na váš návrat. Nebo na vaši první návštěvu.

70%
Czechgamer.com
26. 10. 2016
Velmi příjemná vzpomínka na veškerý svět BioShocku, od podmořského světa Rapture, až po nebeské město Columbia. Jen škoda, že autoři remasteru nepřizpůsobili nic současnému hráči, tedy až na HD grafiku..

3/5
Hrej.cz
29. 9. 2016
Takové dílo by si zasloužilo lepší péči. Všechno, čím BioShock vyniká, vytvořili původní autoři, a studio Blind Squirrel Games mnoho invence nepřineslo. Upravilo jen to nejnutnější. Váš zájem by tak alespoň mohla jitřit přítomnost všech příběhových DLC.

9/10
XboxWeb.cz
27. 9. 2016
Tři nejlepší akční FPS/RPG historie s brilantními příběhy a se všemi DLC za přiměřenou cenu. Některé hry se dočkaly klasického grafického zlepšení při převodu ze staré na novou generaci a první Bioshock se může pyšnit kompletně přepracovanou grafikou. Hráli jste? Zahrajte znovu. Nehráli jste? Tak na co ještě čekáte?

4/5
Doupě
26. 9. 2016
Starší principy vás čekají i v hratelnosti. Na dnešní poměry budete procházet velmi pomalu a i když BioShock dříve ohromil například systémem magie, nyní jsou tyto prvky daleko pozadu ve vývoji žánru. Pokud tedy o koupi remastrovaného BioShocku přemýšlíte, počítejte s tím, že jediným skutečným tahákem je příběh zasažený do krapet lepšího grafického vzezření.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře