Chivalry: Medieval Warfare


58%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
xbox-one
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Chivalry: Medieval Warfare v porovnání s podobnými hrami? Chivalry: Medieval Warfare byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

1/5
Hrej.cz
14. 1. 2016
Ani hejno afrických vlaštovek by na svých křídlech neuneslo důvody, proč si konzolová verze Chivalry nezaslouží vaši pozornost. Nekvalitní port vrhá špatné světlo na původní hru, která si takovou fušeřinu rozhodně nezaslouží.

2,5/5
Doupě
12. 12. 2015
Právě bojový systém je to jediné, co můžeme novější verzi hry přičíst k dobru. Vývojáři totiž zvládli naprosto skvěle přizpůsobit hraní Xboxovému ovladači, čímž váš zážitek krapet zlepšili. Starší grafika navíc stále nebrání tomu, abyste cítili zvláštní uspokojení ve chvíli, kdy nepřátelskému vojákovi setnete hlavu.

6/10
Tiscali Games
26. 11. 2012
Rozhodně nadprůměrná pseudostředověká multiplayer akce, která ovšem ustrnula na půli cesty mezi instantní, nenáročnou zábavou a výzvou pro náročnější hráče. Kvůli několika neobratným designovým rozhodnutím to vypadá, že Chivalry bude spíše pro první skupinu, ačkoli potenciál k tomu, aby zamířila výš, je ve hře přímo hmatatelný.

8/10
Hrej.cz
23. 10. 2012
Neuvěřitelně chytlavá řezničina, která vás bude bavit, dokud definitivně neroztřískáte myš. Takže vlastně ne moc dlouho.

4/5
Hrej.cz
22. 10. 2012
Neuvěřitelně chytlavá řezničina, která vás bude bavit, dokud definitivně neroztřískáte myš. Takže vlastně ne moc dlouho.

DEENPLCS