Battleborn


68%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4

Recenze

70%
GamePark
16. 6. 2017
Battleborn je dílem Texaského studia Gearbox Software, při čemž vydavatelem se stal 2K. Pokud vám název vývojářského studia nic nenapovídá, pak vězte, že už mají na triku legendární série jako Half-Life, Brothers in Arms, Duke Nukem či Borderlands. Proto se od začátku očekávalo, že jejich nejnovější počin Battleborn bude víceméně hitem. Výsledek však bohužel není natolik jednoznačný.

Eurogamer.cz
22. 5. 2016
Směsice střílečky a MOBA je štědrá a vynalézavá, ale toto spojení žánrů jako celek příliš nepřesvědčilo. Bez medaile.

70%
Bonusweb
14. 5. 2016
Nová hra od tvůrců výtečné série Borderlands kombinuje střílečku z pohledu první osoby a elementy žánru zvaného MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). A funguje to. Ale na ne sto procent.

5/10
Tiscali Games
13. 5. 2016
Humor zůstal, ale všechno ostatní se kamsi vytratilo. Oproti Borderlands trpí Battleborn především po obsahové stránce, když solidní akci schovává pod tragickou kooperativní kampaní, problémy s matchmakingem a chabý obsah. Nejde o hru bez potenciálu, ale tentokrát se skutečně vyplatí počkat alespoň na pár DLC.

9/10
XboxWeb.cz
10. 5. 2016
Vyvedený mix žánru MOBA a multiplayerového FPS, který prostě nemá takovým spojením konkurenci a hlavně baví. Díky všudypřítomného humoru a zábavnému audiovizuálnímu zpracováním od Gearbox Software zkrátka nemá přímého protivníka na trhu.

4/5
Hrej.cz
10. 5. 2016
Slušný pokus, jak zpracovat MOBA hru tak, aby přilákala i žánrem nepolíbené hráče. Co Battleborn definuje, je nezpochybnitelný šarm a vtip, díky němuž se z podvyživeného dobrodružství stává komiksová švanda, které lze leccos odpustit.

2,5/5
Doupě
10. 5. 2016
Neznamená to ale, že je úplně špatná. Pokud máte partu kámošů a chystáte se vrhnout na nějaký pořádný multiplayerový zážitek, je pro vám Battleborn tím pravým. Pokud ale hrajte sami, možná byste si spíš měli ještě jednou projet Bordelands. U něj totiž nenajdete jen komixově laděnou grafiku, ale i výbornou kampaň, která Battlebornu chybí.

65%
Czechgamer.com
9. 5. 2016
Velmi těžká hra k zhodnocení. Zapnete singl a nadáváte na všechny strany, co to sakra je. Pak dáte šanci multiplayeru a ten vás chytne a jen tak nepustí. Singl prostě hru sráží v hodnocení a nemohu opomenout i přehnanou cenu. Pokud hledáte MOBu, dejte si hodnocení na 80, pokud singl tak na 40.

7/10
Zing
6. 5. 2016
Battleborn je zábavná akční hra se zaměřením na milovníky MOBA stylu, které ptačí pohled na jejich přisluhovače za ta léta již omrzel.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře