Alien: Isolation


84%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4
ps3
nintendo switch

Recenze

9/10
Doupě
20. 12. 2019
Alien Isolation na Switch nepřišlo jen jako výborná stealth FPS akce plná napínavých momentů, ale dost možná také jako jeden z nejlepších portů, které pro konzoli Nintendo Switch letos vyšly. Feral Interactive tuto verzi upravili tak, že vypadá ještě o něco lépe než na velkých konzolích. Včetně DLC a češtiny je pak tato verze ideální volbou především pro hráče, kteří si Aliena ještě neprošli.  

89%
11. 1. 2015
Alien: Isolation je až překvapivě dobrá hra. Ačkoliv jsme od Vetřelce příliš neočekávali, ale na druhou stranu jsme věřili studiu Creative Assembly, tak nás hra hodně zaujala. Je správně hororová tam kde má být. Jediný Vetřelec dodává hře na samotné hrůze a nutí vás se podvědomě neustále schovávat. Pokud máte vetřelčí univerzum rádi, tak na nic nečekejte, jelikož lepší hra s tímto mimozemským hnusákem...

9/10
Eurogamer.cz
7. 12. 2014
Málokterá hra se může chlubit tak propracovaným a nezapomenutelným prostředím, jako je zdejší stanice Sevastopol. A pouze hrstka her dokáže takhle mistrně aplikovat svou vizi, skloubit estetické i mechanické prvky tak pečlivě ve prospěch neochvějného záměru. Jestliže je tím záměrem maximální vyděšení hráče a jeho naprosté přenesení se do reality jednoho z nejvražednějších vesmírů, pak nezbývá než podlehnout....

60%
Bonusweb
16. 10. 2014
Vetřelci vytvoření extravagantním umělcem H. R. Gigerem zůstávají i 35 let po svém debutu v prvním filmu stále jednou z nejděsivějších zrůd, které kdy lidský mozek vymyslel. Herní tituly z tohoto světa už se ovšem řadu let potýkají s velkými problémy.

8/10
XboxWeb.cz
13. 10. 2014
Alien: Isolation nabízí přesně to, co asi většina z vás očekávala. Boj o přežití v nehostinném a děsuplném prostředí stanice Sevastopol, jejíž obyvatelé nejsou vůbec hodní, kde smrt čeká skoro za každým rohem a Vetřelec je nevyzpytatelný. Pokud se chcete bát, Alien: Isolation vás rozhodně nadchne a stejně tak i milovníky filmů. Pro dosažení co nejlepšího zážitku doporučujeme hrát po tmě se sluchátky...

9/10
Tiscali Games
8. 10. 2014
Stealthová hra nedělá filmu Vetřelec ostudu a vychutná si ji, s nepatrným přimhouřením očí nad příběhem, fanoušek vetřelce i jeho zuby nepolíbený hráč.

4/5
Hrej.cz
7. 10. 2014
Fandové prvního filmového Vetřelce nakonec měli pravdu. Nejlepší díl je ten, kde je vetřelec jen jeden a místo střílení se prolézají tunely a páčí dveře. Přesně takový je Alien: Isolation, stačí vám to?

4,5/5
Doupě
4. 10. 2014
Jak si ještě více užít atmosféru hry:

Eurogamer.cz
3. 10. 2014

9/10
Zing
3. 10. 2014
Jestli mě Alien: Isolation potěšil? No, že se ptáte. A co člověka, který navíc holduje hororům a s vetřeleckým univerzem ještě do styku nepřišel? Potěší i toho? Ne, pro něj je nový videoherní Vetřelec hrou roku a povinnost.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře