Assassin's Creed III: Remastered


65%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
nintendo switch
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Assassin's Creed III: Remastered v porovnání s podobnými hrami? Assassin's Creed III: Remastered byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

4/10
Doupě
3. 6. 2019
Pokus Ubisoftu přinést na Switch plnohodnotného asasína na první dobrou nevyšel. Jak trojka, tak Liberation mají značné problémy s kolísajícím počtem snímků za vteřinu. Sice se neprodává za plnou cenu a v jednom balíčku dostanete třetí díl se všemi DLC a Liberation k tomu, ale za zkažení zážitku ze hry to opravdu nestojí. Pokud si chcete tento remaster zahrát, zvolte raději jinou platformu. 

70%
Bonusweb
14. 4. 2019
Přeleštěná podoba třetího dílu populární série Assassin‘s Creed sice neopravuje žádnou z věcí, proč jej nemají fanoušci příliš rádi, ale i tak je skvělou hrou.

7/10
XboxWeb.cz
10. 4. 2019
Remaster nedokáže dostát obsahu a revoluci nepřináší. Na to by ostatně potřeboval zabrousit do kategorie remaků, kde teď vládnou spíše asijští tvůrci. Na druhou stranu za adekvátní sumu nabízí omlazený návrat v čase, který je možná důležitější, než si myslíte. Co bylo kdysi premiérou, je nyní standardem. A nemusí jít nutně jen o značku Assassin’s Creed. Ubisoft dokázal manipulaci s historií vždy prodat...

8/10
Respawnpoint
3. 4. 2019

CS