Alien Swarm


77%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Podobné hry

Jak si vede hra Alien Swarm v porovnání s podobnými hrami? Alien Swarm byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

Tiscali Games
16. 8. 2010
I z koridorové střílečky se dá vytvořit klenot. Nutnost spolupráce čtyř lidí, herní třídy, spousta vesmírných zmetků a distribuce zdarma z ní dělají překvapení léta.

85%
Czechgamer.com
15. 8. 2010
První dvě mínusové položky vyřešíte modifikacemi a když si seženete 3 schopné kamarády, odbouráte i tu poslední vadu na kráse už tak dokonalého počinu. Jo a připomínám - je to zdarma!

75%
GamePark
27. 7. 2010
Je léto, je sucho. Jazyk se lepí na patro, vedra sužují republiku, nemilosrdné slunce vysává energii ze všeho, co dýchá. Je léto, je sucho, je doba dovolených, prázdninových radovánek a pohlavně přenosných chorob. Hry – alespoň ne ty dobré – nevychází; vždyť kdo by v pařácích pařil? Občas se ale ochladí, zaprší – jako v těchto dnech – a občas vyjde titul, který si zaslouží pozornost. Jako v těchto...

7/10
Zing
26. 7. 2010
Mistři z VALVe opět ukazují, že špatné hry prostě neumí. Tentokrát to sice není takový zázrak, na který jsme zvyklí, ovšem i tak se jedná o kvalitní titul, který stojí za vyzkoušení. Už jen díky faktu, že je kompletně zdarma.

CS