Portal 2


96%

Průměr z 14 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps3

Recenze

100%
GameSite.sk
10. 5. 2011
alve to znova dokázal. Postavil hru na jednoduchých základoch s vynikajúcou hrateľnosťou, ktorá si hravo poradí s konkurenciou akejkoľvek podoby. Ak máte radi hry od Valve, či logické, originálne spracované hry s trvanlivým multiplayerom, tak Portal 2 je pre vás pravá voľba.... Počkať, nie, Portal 2 je pravá voľba pre každého hráča, ktorý sa dokáže vyrovnať s absenciou streľby. Portal 2 je must have...

95%
Bonusweb
10. 5. 2011
Pokračování úspěšných předchůdců to nemívají jednoduché. Obzvlášť, pokud jde o takřka kultovní záležitost, jakou byl první Portal. Vývojáři z Valve ale ukázali, že kdo umí, ten umí.

9,1/10
hry.Sme.sk
5. 5. 2011
Portal 2 je skvelou hrou. Zábavnou, inteligentnou, vtipnou. Nevydrží vám na 20 hodín čistého herného času, nie je to klasický žrút času, ale zábava, do ktorej vložené peniaze budete považovať za vhodne investované. Má v sebe to správne čaro a už teraz si môžeme byť všetci istí, že nové hádanky budú pribúdať. Potenciál využitia rébusov je obrovský. A to číslo, že nie je vyššie, keď hra v podstate nemá...

93%
GamePark
27. 4. 2011
Jedna z vlajkových lodí Valve vyplula z pseudonezávislých vod na moře plnohodnotných her. Portal 2. Je jasné, že co před lety stačilo k úspěchu prvního dílu, který se původně prodával pouze v rámci Orange Boxu, nepostačí k dosažení tříáčkového standardu. Proto abych pravdu řekl, k pokračování jsem vzhlížel naplněn ambivalentními pocity, naplněn očekáváními i obavami. Očekávání jsem ke hře vztahoval...

93%
GamePark
27. 4. 2011
Vlastně jediné, co mi chybí, jsou argumenty, proč hře nedat hodnocení blížící se hodnocení absolutnímu. Napadá mě pouze toto: příliš časté nahrávání úrovní. Hra je koncipována jako sada oddělených logických problémů a obzvláště v úvodu “potkáváte” nahrávací obrazovky prakticky na každém kroku. Loading je sice otázkou okamžiku, o tom žádná, ale přesto poměrně výrazně narušuje dojem z hladkého plynutí...

9,5/10
Sector.sk
27. 4. 2011
Portal 2 môžeme zhodnotiť ako veľmi kvalitného nástupcu experimentálnej jednotky. Keďže dvojka je už plne komerčný titul, je tu už menej experimentov, ale všetko je dokonalejšie, dotiahnuté, rozšírené a vypiplané na maximum.

10/10
Zing
24. 4. 2011
Portal 2 je zábavné, vtipné a hlavně originální veledílo bez jakýchkoliv chyb. Bezesporu jeden z nejnadějnějších kandidátů na hru roku, možná přímo nejnadějnější.

91%
Czechgamer.com
22. 4. 2011
Portal 2 parádně navazuje na jízdu prvního dílu a opět ukazuje sílu vývojářů ze studia Valve. Zkrátka jedna z nejlepších her roku.

100%
Recenzeher.eu
22. 4. 2011
Portal 2 – herní orgasmus a oslava geniálních mechanismů. Tam kde ostatní hry tasí kolty a elektrické biče, přichází nový Portal s perfektním humorem a nekonfliktní hratelností. Přesto je chytlavý a dokázal už teď pobláznit nejednoho zapřisáhlého FPSkaře. Valve se dušuje, že tohle je jejich nejlepší singlepalyerová hra. A víte co? Oni vážně nelžou!

5/5
Hrej.cz
22. 4. 2011
Můžete mě ukamenovat, ale pokud si nějaká hra zaslouží maximální hodnocení za výjimečné kvality v oblasti nápaditosti, příběhové složky, gameplaye, grafiky, tedy stěžejních pilířů videohry, jde o Portal 2. Kéž by podobných her vycházelo více.

10/10
Tiscali Games
21. 4. 2011
K rozsudku nad pokračováním, které překročilo stín prvního dílu, nám stačí uzmout z kontextu hlášku jedné ze zúčastněných postav: “Tohle je umění.”

5/5
Doupě
20. 4. 2011
Pokud vám život nabízí citróny, udělejte z nich limonádu. A pokud vám někdo nabízí druhý Portal Gun, neváhejte brát, dokud dává.

Eurogamer.cz
19. 4. 2011

9/10
Eurogamer.cz
19. 4. 2011
Portal 2 je stejně skvělý jako první díl, navíc je větší a propracovanější. Staví na zábavném světě plném šílených robotů a absurdních vědeckých pokusů. Příjemně plyne hratelnost, která je prostá přehnaně těžkých úkolů, přesto je pro hráče výzvou.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře