Destiny

67%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Recenze

70%
GamePark
11. 1. 2015
Předně je Destiny nová značka, která má před sebou skvělou budoucnost. Navíc ji Activision slíbil podporovat minimálně deset let, což se potvrdilo ihned po vydání, kdy byl otevřen nový Raid. Ke konci tohoto roku vyjde jeden ze dvou příběhových dodatků a rozhodně to...

7/10
Eurogamer.cz
7. 12. 2014
Destiny je v první řadě nádherná na pohled a v druhé řadě zábavná střílečka. MMO a RPG prvky jsou zajímavé obohacení, ale fanoušky těchto žánrů neuspokojí a pro fanoušky akčních her mohou být otravou navíc - například neustálé...

3/5
Hrej.cz
7. 12. 2014
Destiny je ve svém současném stavu průměrná hra s úžasným modelem střelby, krásnou grafikou, vypiplanou technickou stránkou, ale bez špetky skutečné osobnosti a s absencí čehokoliv, čemu bychom mohli říkat příběh.

75%
Bonusweb
22. 9. 2014
Jedna z nejdražších her všech dob, sci-fi střílečka Destiny, v mnoha momentech exceluje. Výsledkem ovšem není přelomová hra. Je to titul, který ukazuje ohromné ambice tvůrců, ale zatím svůj potenciál ovšem nevyužívá.

6/10
Tiscali Games
16. 9. 2014
Destiny je spíš příslibem do budoucna než opravdu strhující hrou, kterou si všichni užijí od začátku. Nedostatek herního obsahu a nemilosrdné opakování společně s grindováním sráží dobrý dojem z dobře zpracované akce.