Destiny


69%

Průměr z 13 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps4
ps3
xbox-one
playstation 4

Podobné hry

Jak si vede hra Destiny v porovnání s podobnými hrami? Destiny byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

Eurogamer.cz
29. 9. 2015
Vše co bylo kritizováno, je upraveno. Tolik obsahu, že nebudete vědět, co dřív, a ač není bez chyb, pořád vás dokáže úžasně pohltit.

70%
GamePark
11. 1. 2015
Předně je Destiny nová značka, která má před sebou skvělou budoucnost. Navíc ji Activision slíbil podporovat minimálně deset let, což se potvrdilo ihned po vydání, kdy byl otevřen nový Raid. Ke konci tohoto roku vyjde jeden ze dvou příběhových dodatků a rozhodně to nebude vše, s čím se Destiny vytasí.

Eurogamer.cz
26. 12. 2014

7/10
Eurogamer.cz
7. 12. 2014
Destiny je v první řadě nádherná na pohled a v druhé řadě zábavná střílečka. MMO a RPG prvky jsou zajímavé obohacení, ale fanoušky těchto žánrů neuspokojí a pro fanoušky akčních her mohou být otravou navíc - například neustálé cestování skrz spojovací lokace, plné donekonečna obnovujících se nepřátel. Příběh se bohužel vyloženě nepovedl a vlastně se v něm nic zajímavého za celou dobu nestane. Někoho...

70%
GamePark
6. 10. 2014
Do Destiny se vkládaly nemalé naděje a hra se ihned po vydání stala velmi prodávanou novou značkou, která Activisionu za úvodních pět dnů prodejů vydělala 325 miliónů dolarů. Jenže tržby nejsou vše, a jak se zdá, něco nám v Destiny neklape tak dobře, jak by mělo. Úvodní intro nás uvede do příběhu, který vypráví o lidské rase, které započal Zlatý věk v době, kdy do naší sluneční soustavy zavítal Cestovatel....

7/10
Zing
5. 10. 2014
Je jisté, že Destiny si zamilujete nebo se hrou rychle skončíte. Pokud jste spíše lovci samotáři a dáváte přednost singleplayeru, nejspíše skončíte v té druhé skupině. Pokud však vyznáváte především dynamické multiplayerové bitky, kooperativní hraní a ke všemu vám nejsou cizí RPG hry, dost možná jste objevili nový druh závislosti.

75%
Bonusweb
22. 9. 2014
Jedna z nejdražších her všech dob, sci-fi střílečka Destiny, v mnoha momentech exceluje. Výsledkem ovšem není přelomová hra. Je to titul, který ukazuje ohromné ambice tvůrců, ale zatím svůj potenciál ovšem nevyužívá.

7/10
XboxWeb.cz
18. 9. 2014
Krásná, ale nevelká hra pro jedince, kteří se chtějí vyblbnout a nepřetržité střílení do všeho živého je naplňuje. Nepotřebují k tomu ani příběh a jediné, co jim stačí ke štěstí, je honba za pořádnou výbavičkou. Zbytek lidí asi neuspokojí, snad jen tříčlennou partu hráčů, již hledají kooperativní zábavu na nekonečno hodin. Ta by měla ale koupi dobře zvážit, na trhu je spousta obsahem více skýtajícím...

3,5/5
Doupě
17. 9. 2014
Kolos od tvůrců legendárního Halo dorazil na naše obrazovky a přinesl smršť pozitivních i negativních zážitků. Pojďme si to rozebrat popořádku.

6/10
Tiscali Games
16. 9. 2014
Destiny je spíš příslibem do budoucna než opravdu strhující hrou, kterou si všichni užijí od začátku. Nedostatek herního obsahu a nemilosrdné opakování společně s grindováním sráží dobrý dojem z dobře zpracované akce.

3/5
Hrej.cz
14. 9. 2014
Destiny je ve svém současném stavu průměrná hra s úžasným modelem střelby, krásnou grafikou, vypiplanou technickou stránkou, ale bez špetky skutečné osobnosti a s absencí čehokoliv, čemu bychom mohli říkat příběh.

7/10
Centrum Her
13. 9. 2014
Hra sa slušne ovláda a ponúkne hodiny zábavy až do momentu, kedy sa začne všetok obsah opakovať. Misie, nepriatelia, bossovia - to všetko budete musieť tolerovať po tom, čo Destiny prvý krát dohráte. MMO prvky nie sú práve najlepšie zvládnuté, ale až si nájdete partiu v kooperácii, môžete si pridať bodík k hodnoteniu navyše.

Eurogamer.cz
13. 9. 2014

PLENCS