Portal 2 (X360)


95%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: xbox 360

Recenze

95%
XboxWeb.cz
21. 5. 2011
Portal 2 rozhodne svoje očakávania splnil a Valve znova ukázalo, že vie dohnať akúkoľvek hru do dokonalosti. Oproti terajšiemu dielu sa dá originálny Portal nazvať minihrou, ktorý ale rozhodne odporúčame prejsť pre zachovanie atmosféry a pochopenia deju.

9,1/10
hry.Sme.sk
5. 5. 2011
Portal 2 je skvelou hrou. Zábavnou, inteligentnou, vtipnou. Nevydrží vám na 20 hodín čistého herného času, nie je to klasický žrút času, ale zábava, do ktorej vložené peniaze budete považovať za vhodne investované. Má v sebe to správne čaro a už teraz si môžeme byť všetci istí, že nové hádanky budú pribúdať. Potenciál využitia rébusov je obrovský. A to číslo, že nie je vyššie, keď hra v podstate nemá...

100%
Herní web
2. 5. 2011
Portal 2 je inteligentní, osvěžující a esteticky krásná hra, na kterou hráči budou ještě dlouho vzpomínat. Je to hra, která u nás i ve světě sklízí nadšené ovace od hráčů a samé devítky či desítky od recenzentů - a plným právem.

86%
Czechgamer.com
25. 4. 2011
Je to srandovní, je to jiné, než jsme všichni zvyklí, systém portálů je dokonale propracovaný. Je spousta hráčů, kterým to k lásce na první pohled úplně stačí. Pro fanouška jakéhokoliv, byť jen minimálního, logična ve hrách je Portal 2 povinnost.

10/10
Zing
24. 4. 2011
Portal 2 je zábavné, vtipné a hlavně originální veledílo bez jakýchkoliv chyb. Bezesporu jeden z nejnadějnějších kandidátů na hru roku, možná přímo nejnadějnější.

9/10
GamesWEB.sk
24. 4. 2011
Sila Portalu 2 totižto spočíva v kryštalicky čistej a nápaditej hrateľnosti, ktorá spolu s dychberúcou atmosférou a pútavým príbehom nemá žiadne výraznejšie slabiny. No vlastne, keď tak nad tým uvažujem, Portal 2 je po dlhom čase hra, na ktorej mi nevadilo skoro vôbec nič a to je viac než rukolapným dôkazom toho, že tento masterpiece by nemal uniknúť absolútne žiadnemu hráčovi.

10/10
Konzolista.cz
22. 4. 2011
Portal 2 přinesl rozšíření původní hry, zajímavý příběh, plno logických rébusů a hlavně vytříbenou hratelnost, u které se budete skvěle bavit od začátku do konce. Jedná se zcela bez debat o zatím nejlepší hru tohoto roku a desítku si plným právem zaslouží. Tohle mistrovské dílo od Valve by si měl zahrát naprosto každý.

10/10
Doupě
21. 4. 2011
Kvalita hry mě jako recenzenta staví před nelehký úkol; co dát jako zápory? Zjednodušování prvků? Starý engine? Málo meme odkazů? Někdo hře vyčítá krátkost, podle mě kompletní Portal 2 vrací trend her, které za jedno odpoledne nestihnete, to se o Call of Duty nebo Homefrontu říct nedá.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře