Battlefield: Hardline


71%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4
ps3

Recenze

Eurogamer.cz
29. 3. 2015

3,5/5
Doupě
29. 3. 2015
Battlefield Hardline se povedl, i když by EA název slavné série do titulu vůbec nemuselo cpát a my bychom rádi uvítali zbrusu novou sérii s tímto motivem. Pokud hru berete jako spin-off, musíme vývojářům uznat snahu nabídnout originální kampaň a stále kvalitní multiplayer s poznávacím znamením série.

7/10
Zing
29. 3. 2015
Zatímco singleplayer opět nezazářil, multiplayer ukázal, že by se jednou mohl Battlefield znovu postavit na nohy a nabýt trochu ztracené slávy. Hardline má stále co dohánět, ale navzdory chybám jde o důstojný přírůstek do série, jenž má šanci zaujmout i ty, kteří nad posledními díly zlomili hůl.

8/10
Konzolista.cz
29. 3. 2015
Z Battlefield Hardline jsem docela překvapen, protože jsem od něj čekal podstatně méně. Ano, singleplayer má dost předvídatelný a jednoduchý příběh, rovněž měli vývojáři dotáhnout některé zajímavé nápady spojené se stealth prvky, ale dokáže zabavit, a to je samozřejmě hlavní. Multiplayerová část, která zatím velmi dobře funguje, pak skrývá desítky hodin zábavy, navíc vývojáři se nesnaží kopírovat jen...

3/5
Hrej.cz
27. 3. 2015
Jako celek působí Battlefield Hardline zvláštně. Oceňujeme snahu vývojářů rozčeřit stojaté vody série, ale i experimentovat se musí umět. O slabém singleplayeru víc než kdy dřív platí, že je pouze nuceným přívěškem multiplayeru, kde jsou chyby vyváženy zábavou s přáteli a pestrostí herních módů.

3,5/5
Doupě
27. 3. 2015
Battlefield Hardline se povedl, i když by EA název slavné série do titulu vůbec nemuselo cpát a my bychom rádi uvítali zbrusu novou sérii s tímto motivem. Pokud hru berete jako spin-off, musíme vývojářům uznat snahu nabídnout originální kampaň a stále kvalitní multiplayer s poznávacím znamením série. Jsou tu nedostatky, kampaň je příšerně předvídatelná, ovládání vozidel odfláknuté a grafika by mohla...

6/10
Tiscali Games
25. 3. 2015
Již tradičně nepovedený singleplayer kontruje ve výsledku solidní multiplayer, který se v řadě ohledech pokouší o inovaci v rámci série. Battlefied multiplayer díky Hardline zrychlil, zmenšil se a navlékl policejní uniformu, což přináší nejen zajímavé módy pro hru více hráčů a neokoukaná prostředí, ale také nedotažené herní mechanismy, balancující mezi bezhlavou akcí a spíše taktičtějším odkazem série.

80%
Bonusweb
24. 3. 2015
Mnoho fanoušků dlouholeté série Battlefield se dívalo na Hardline s despektem. Mohl za to nový vývojářský tým, upuštění od vojenské tematiky, technické problémy spojené s vydáním minulého dílu i nulový pokrok ve vizuálním zpracování. Obavy dále posílil i několikaměsíční odklad data vydání. Je tedy Hardline jenom módem pro Battlefield 4? Naštěstí není.

70%
Czechgamer.com
24. 3. 2015
Zajímavý mix dvou diametrálně odlišných FPS žánrů, který i přes pár chyb ve zpracování ve finále působí jako vcelku dobře namíchaný drink.

8/10
XboxWeb.cz
20. 3. 2015
Závěrečné hodnocení je tedy následující. Battlefield Hardline se povedl a hrozně moc mě bavil a stále baví. Navíc po dlouhé době má smysluplný a zajímavý singlaplayer. Není to sice dokonalá zábava, ale co v dnešní uspěchané době, kdy podniky chrlí hru za hrou, je. Troufnu si tvrdit, že změna vývojářského domu se vyplatila a oproti BF 4 si zahrajete lépe už od samého začátku. Válka je sice zábava, ale...

Eurogamer.cz
17. 3. 2015
Místy problesknou nápady, které mohly žánr posunout dál, ale buď nejsou dostatečně rozvinuté či je zabíjí umělá inteligence. Bez medaile.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře