BioShock Infinite: Burial at Sea


70%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra BioShock Infinite: Burial at Sea v porovnání s podobnými hrami? BioShock Infinite: Burial at Sea byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Tiscali Games
18. 4. 2014
Bookerovu první epizodu Elizabeth dorovnává a několika silnými scénami dokonce přebíjí. Pokud navíc patříte mezi ty, kterým v Infinite překážela střelba, volnější tempo a možnost se střílení vyhnout vám půjde k duhu.

4,5/5
Doupě
3. 4. 2014
V roli Elizabeth vás tak čeká krátká, ale nabitá a neopakovatelná jízda, která skvěle funguje nejen jako nádherné rozloučení s příběhem série Bioshock, ale i jako důstojné rozloučení s dílem Irrational Games. Teprve po dohrání Burial at Sea mi naplno došlo, jaká je škoda, že se tak kreativní tvůrčí celek rozpadá. A vám to určitě dojde také, takže neváhejte.

7/10
Tiscali Games
17. 12. 2013
Slibný rozjezd? Spíš opatrný. Návrat do Rapture se vyhýbá pocitům déjà vu, ale nestihne víc, než jen zjitřit fanouškovu zvědavost.

4/10
Hrej.cz
15. 12. 2013
Potopil jsem se na místo činu a přeběhl mi mráz po zádech. První epizoda Burial at Sea je nesmírně krátká, ale současně nesmírně intenzivní. Dobrodružství hodné jména BioShock.

4/5
Doupě
15. 12. 2013
Proto bych být vámi s koupí počkal na vydání druhé epizody, která je už teď slibná nejen díky zakončení současného DLC, ale i díky faktu, že v něm budeme hrát za Elizabeth. Obě epizody dohromady by mohly dát velkolepý zážitek a sen každého fanouška Bioshocku, zatím jde však jen o kvalitní, zábavné, působivé, ale z hlediska zcela nového obsahu poměrně chudé a krátké rozšíření.

68%
Bonusweb
26. 11. 2013
Byl by to poutavý film. Akční pasáže jsou však většinou nezáživné a stahovatelný obsah Burial at Sea je tak rozporuplným dodatkem.

7/10
Eurogamer.cz
23. 11. 2013
Na Burial at Sea je v každém kroku poznat, že přídavek vznikl pro opravdu velké fanoušky BioShock série. Sice neodpovídá na příliš mnoho otázek, spíše nastoluje spoustu nových, ale jako vhled do fungování Rapture předtím, než šel k čertu, funguje senzačně. Do hratelnosti toho sice moc nepřidává a za ty velké peníze ho lze dohrát nepříjemně rychle, ale pořád obsahuje dost úžasných momentů na to, abyste...

PLCS