Dead Island: Definitive Collection


68%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps4
windows
xbox-one

Podobné hry

Jak si vede hra Dead Island: Definitive Collection v porovnání s podobnými hrami? Dead Island: Definitive Collection byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

6/10
Tiscali Games
3. 7. 2016
Docela obyčejný grafický remaster vcelku neobyčejné zombie rubačky z pohledu první osoby, který obsahuje všechny patche, DLC a přídavky včetně Dead Island: Riptide. Malým bonusem je arkádová rubačka klasického stylu, ta ovšem běžné fanoušky 3D akčních her zrovna moc nenadchne.

7/10
XboxWeb.cz
13. 6. 2016
Jedná se o velmi zajímavý a moc dobře vypadající titul, který po grafické stránce doznal opravdu hodně změn, co se ovšem týká ovládání, nebo snad příběhu, nic nového nečekejte. V jednom balíku dostanete, jak původní Dead Island, tak Dead Island Riptide. Jako bonus pro vás bude původní hra Dead Island v retro podobě. Pokud se s hrou pomazlíte a budete plnit vše, co se dá, dostanete se na krásných 35–40...

6/10
Zing
10. 6. 2016
Stará dobrá hra v novém. Sice zůstaly nedostatky z minulosti, které hru zbytečně sráží, ale na Dead Island i Riptide se skvěle kouká. Jestli vám nevadí jednoduchý příběh, neustále stejné úkoly, nejste puntičkáři na optimalizaci a hlavně chcete posílat nemrtvé zpět do záhrobí, kolekci Dead Island si jednoznačně užijete.

4/5
Doupě
5. 6. 2016
Remaster Dead Islandu se sice nemůže rovnat dnešním AAA titulům. Povedlo se mu ale obnovit hratelnost titulu, který má stále co nabídnout. Jste-li fanoušky zombíků, neváhejte ani minutu.

CS