Persona 5 Strikers


79%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Hledají odpočinek a relaxaci, Phantom Thieves se vydávají na cestu, dokud nelítostný kjótský detektiv požádá o pomoc při vyšetřování řady podivných případů, ke kterým dojde v Japonsku ... jinak zatkne Jokera. Když se ponoří hlouběji do tajemství, objevují další říši, kde jsou nevinní lidé uvězněni a nuceni vzdát se přání svých srdcí rozmarem jejího vládce. V typickém stylu Phantom Thieves využijí vše, co mají, k osvobození uvězněných, vrácení jejich srdcí a úder proti korupci v jejich dosud nejvýbušnějším boji!


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps4
pc
nintendo switch
playstation 4

Podobné hry

Jak si vede hra Persona 5 Strikers v porovnání s podobnými hrami? Persona 5 Strikers byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
IndianTV
26. 4. 2021
Persona 5 Strikers je spíše než navazujícím spin-offem přímé pokračování, které by neměli fanoušci původního dílu jakkoliv přehlížet. Pro nováčky je ta konverzace složitější, ale zajímavý příběh a kvalitní soubojový systém, byť s pár neduhy, dělají z této hry kvalitní zábavu i pro ně.

60%
Czechgamer.com
24. 2. 2021
Priemerná odbočka bez komplexnosti a hĺbky, využívajúca len a len silu značky Persona

9,5/10
Sector.sk
22. 2. 2021
Persona 5 Strikers je opäť raz unikát v sérii, žánri i japonskej produkcii. Kto čakal ďalšie prezliekanie grafiky a využitie Warriors bojového štýlu do ďalšej hry, bude prekvapený. Tu je rýdze pokračovanie pre Personu 5, skvostnú RPG posledných rokov. Obľúbení hrdinovia dostávajú nové mesiace a kus leta na prieskum, dostanete sa mimo Tokia a čakajú vás nové herné mechanizmy. Áno, bojový štýl je tá...

8/10
GamePark
21. 2. 2021
Před více než čtyřmi lety vyšla výborná akční JRPG hra Persona 5, která se v podstatě ihned stala tou nejlepší JRPG hrou minulé konzolové generace, na kterou nedají dopustit miliony hráčů po celém světě. Když tedy vývojáři ze studia Omega Force oznámili spin-off Persona 5 Strikers, každý fanoušek tohoto japonského RPGčka ihned zbystřil všechny svoje smysly. Ten původně v Japonsku vyšel už minulý rok...

8/10
Respawnpoint
19. 2. 2021
Persona 5 Strikers se možná tváří jako spin off, ale já osobně jí považuji za plnohodnotný titul, který si bere to nejlepší z „velké“ Persony a přidává něco, co by mohlo ke značce přitáhnout i hráče, které by jinak nezaujala. Svižný soubojový systém má své kouzlo, příběh je výborně napsaný a herní doba více než uspokojivá. V mých očích se ale minulé hře ze série Persona 5 Strikers bohužel nevyrovná....

8/10
Tiscali Games
10. 2. 2021
Persona Strikers jsou velmi povědomou hrou, která ale jde na některé zažité pořádky jinak a po svém. Právě proto si ji někteří oblíbí, jiní naopak zavrhnou. Přesto v tom hlavním, ve vykreslení postav a příběhu, hra exceluje.

7,5/10
Centrum Her
9. 2. 2021
Popri tradične zachovaných RPG kvalitách pristane Persone aj akčný kabát. Fanúšikovia série by si tento počin nemali nechať ujsť.

8/10
Alza
9. 2. 2021
Příběhově velice povedený sequel k Personě 5. Postavy, prostředí a grafická stylizace je přesně taková, jakou milujeme z původní Persony 5. Strikers však jde cestou hack and slash, což může pro někoho být trefa do černého, nebo přestřelení – záleží, jakým stylem titul hrajete. Za nás jde však o dobře odvedenou práci, po které máme chuť na 6. díl.

8/10
Doupě
9. 2. 2021
Obavy z toho, že Persona 5 Strikers bude jen dalším reskinem Dynasty Warriors byly zažehnány. Studio Omega Force si z nich sice pár nápadů půjčilo, ale také nezapomnělo na to, co dělá Personu tak oblíbenou sérií. Akčnější pojetí v Personě funguje dobře, i když by se ještě našlo pár věcí, které by se do příště daly vylepšit.

ENCS