Judgment


83%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps4

Recenze

80%
Czechgamer.com
16. 8. 2019
Jedno obrovské DLC do Yakuza série, které je primárně určené milovníkům japonských detektivek

4/5
Cooldown
26. 7. 2019
I přes veškeré novinky je Judgment věrný svému rodokmenu a nabízí vše, co si mohou skalní fandové série Yakuza jen přát, od napínavého příběhu po adrenalinové souboje v autentických kulisách. Zároveň je nejnovější titul japonského studia Ryu ga Gotoku skvělou příležitostí pro všechny hráče, kteří se ještě neproháněli ulicemi Kamuroča. Kdo nečekal velké změny, bude se radovat.

8/10
Vortex
28. 6. 2019
Jiný hrdina a jiný styl ještě nemusí nutně znamenat odlišnou hratelnost. Je škoda, že se spin-off nepokusil vykročit ze stínu originálu, anebo alespoň nabídnout větší hloubku vyšetřovacím aktivitám, které začnou po čase díky své mělkosti působit poněkud stereotypně. Navzdory tomu je výsledkem stále zdařilá hra, která se nápadně odlišuje od konkurence a nadchne obdivovatele Japonska coby digitální exkurze...

9/10
Tiscali Games
20. 6. 2019
Podobné prostředí, podobné mechaniky, ale Yakuza to není. Judgment je skvělým nástupcem série z prostředí japonské mafie, který využívá osvědčené metody a přidává k nim řádnou porci novinek. Už jen kvůli hlavní dějové lince a charismatickému Jagamimu by vám tento konzolový skvost neměl utéct.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře