Forza Horizon 2


91%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox-one
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Forza Horizon 2 v porovnání s podobnými hrami? Forza Horizon 2 byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

90%
11. 1. 2015
Ačkoliv se nejedná o žádnou revoluci žánru, tak je Forza Horizon 2 zřejmě asi nejlepší závodní hrou současnosti. Původní díl byl zásadně vylepšen, nabízí lepší silniční síť a překonává veškerou závodní konkurenci. Pro ty co neradi jezdí striktně po okruzích, absolutní povinnost.

9/10
Eurogamer.cz
7. 12. 2014
Jestli byl první Horizon povedené našlápnutí do nových vod Forza série, druhý díl už je rovnou takřka vrchol svobodného závodění a jedna z nejlepších automobilových her současnosti. Obrovský rozsah se potkává s nádherným a bezchybným technickým zpracováním takřka bez závad i rozmanitým obsahem, kdy nevíte, kam dřív skočit a co dříve jezdit. Pokrok oproti páté Forze je doslova překvapivý a tak Horizon...

90%
Bonusweb
11. 10. 2014
Pokud existuje ideál závodních her, Forza Horizon 2 se mu dost blíží. Obsahuje hromadu závodů, masivní on-line složku a rozumně odladěný jízdní model, který si každý může ještě přizpůsobit podle svých potřeb.

9/10
XboxWeb.cz
26. 9. 2014
Forza Horizon 2 nás opravdu překvapila a jedná o titul, který si užijete od začátku do konce, a i poté nabízí ještě tunu obsahu. Vizuálně hra zaručeně nadchne, konečně jsme se dočkali dynamických efektů počasí, jízdní model se povedl na jedničku, i když to není zrovna simulace, ale hlavně se bude bavit, a to dlouhé desítky hodin.

5/5
Hrej.cz
25. 9. 2014
Těžko hledat lepší titul, kterým odstartovat letošní nabušené herní hody. Forza Horizon 2 se sice tváří na první pohled nenápadně, ale pokud vám v žilách koluje alespoň trochu bezolovnaté tekutiny, může se stát vaším splněným snem.

9/10
Tiscali Games
25. 9. 2014
Znatelné zlepšení po všech stránkách. Jízdní model trefil pověstný zlatý střed, grafika bere dech a drivataři konečně dávají smysl. Jestli byla před rokem pátá Forza pádným důvodem ke koupi konzole, letos tuhle štafetu přebírá právě Forza Horizon 2

Eurogamer.cz
25. 9. 2014

4,5/5
Doupě
25. 9. 2014
Ať se snažíme sebevíc, nemůžeme ze sebe dostat více malicherných záporů než ty, které jsme v recenzi uvedli. Playground Games ve Forza Horizon 2 dělají všechno tak, jak bychom si přáli. Perfektně dávkují dokonalou hratelnost, odměňují hráče, motivují ho a především v něm vzbuzují pocity. To se povede jen málokteré hře, natož pak hře závodní. Forza Horizon 2 je must-have titulem pro všechny milovníky...

9/10
Zing
25. 9. 2014
Forza Horizon 2 si vzala to nejlepší z předešlého dílu, vylepšila slabiny a především přinesla zábavné arkádovější závody v bohatším světě skládajícím se ze šesti měst z jižní Francie a severní Itálie. Doporučujeme!

PLENCS