Forza Motorsport 6


95%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Forza Motorsport 6 v porovnání s podobnými hrami? Forza Motorsport 6 byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

95%
GamePark
16. 9. 2015
Každá herní platforma má svoji ikonickou závodní hru. Zatímco na konzolích od Sony je to Gran Turismo, jehož dalšího dílu bychom se také brzy měli dočkat, tak konzole Xbox od Microsoftu odpradávna provází série Forza. Ostatně letos slaví série Forza deset let své existence a tak je aktuální, šestý, díl hezkou oslavou tohoto jubilea.

100%
Czechgamer.com
9. 9. 2015
Nejlepší závodní hra pro Xbox One, která oslní v mnoha směrech a poskytne zábavu na stovky hodin. Pro fanoušky série konečně next-gen díl, který čekali už před dvěma lety.

5/5
Hrej.cz
9. 9. 2015
Turn 10 podřadili a vyšvihnuli parádní a vyváženou závodní hru, která napravuje chyby minulosti. Všichni zhrzení fanoušci série mohou vylézt z děr a užít si úžasné svezení rozprostřené napříč širokým spektrem motorsportu!

Eurogamer.cz
8. 9. 2015
Další vskutku obří várka silničních závodů, jakožto dosavadní technologický vrchol Forza série, byť s mnoha kompromisy.

9/10
Tiscali Games
8. 9. 2015
Větší, lepší a náročnější, přesně takhle mají pokračování vypadat. Po mírně ošizené pětce tu máme plnokrevný zásek, který expanduje, opravuje a hlavně motivuje k lepším výkonům. 

90%
Bonusweb
8. 9. 2015
Po rozjásaných festivalových závodech Forza Horizon 2 se s Forzou Motorsport 6 vracíme na okruhy. Zároveň je to další Xbox One exkluzivita, kterou by si neměl nechat ujít žádný virtuální závodník.

4,5/5
Doupě
8. 9. 2015
V žánru závodních her si letos nic lepšího než Forza Motorsport 6 nezahrajete. Turn10 se podařilo osvěžit hratelnost, přidat další obsah a vyladit jízdní model téměř k dokonalosti. Tak na co čekáte?  

10/10
XboxWeb.cz
8. 9. 2015
Jak asi tušíte, tak hra mě nadchnula. Popravdě kromě Forzy 5 jsem byl totálně nadšen z každého dílu a i ta pětka byla dobrá akorát trošku ořezaná. Nyní máme k dispozici hru, která podle mě vítězí v oblasti závodních her na plné čáře. Pro naprosté hardcore hráče zůstanou jízdní vlastnosti Project CARS o maličko lepší, ale celkově je Forza 6 prostě lepší ve všech směrech. Pokud chcete závodní hru na...

ENPLCS