Valentino Rossi The Game


67%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Valentino Rossi The Game v porovnání s podobnými hrami? Valentino Rossi The Game byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Zing
28. 8. 2016
Během herní okurkové sezóny se hráč každé nadějné hry chytá. Valentino Rossi je skvělou hrou pro fandy motocyklových závodů. Ostatní se můžou dobře pobavit, ale pokud vyloženě nelpí na motorkách, jsou k mání mnohem lepší a levnější závodní hry.

8/10
Tiscali Games
30. 6. 2016
Milestone a Valentino Rossi namíchali zajímavý motoristický koktejl. Tohle opravdu není „jen“ přejmenovaná verze MotoGP 16, ale zatím nejkomplexnější a nejzábavnější motocyklový skorosimulátor, kteří Italové kdy vytvořili. Škoda pár drobných přehmatů.

2,5/5
Doupě
29. 6. 2016
Nic víc se o hře Rossiho bohužel říci nedá, a to jednoduše proto, že jde o převlečené MotoGP 15. Inovacemi jsou snad jen nové soupisky, zaměření hry na Valentina Rossiho a bonusy v podobě dvou automobilů. Jinak je hra prakticky totožná. Fanoušci Valentina Rossiho si zde najdou to své. Fanouškům motorek obecně bych raději poradil si zakoupit MotoGP 15, případně počkat na další ročník.

65%
Czechgamer.com
26. 6. 2016
Číselně hodnotím stejně jako loňské MotoGP 15. V principu se totiž hra nikam neposunula. Je to to samé v bledě modr...ehm žlutém. Přítomnost věcí kolem Valentina je sice fajn pro fanoušky, ale rozhodně to nevytahuje hru z průměru.

7/10
XboxWeb.cz
25. 6. 2016
Verdikt je jasný. Fanoušci Valentina Rossiho a motorek obecně si přijdou na své. Obsahu je spousta a pouček a komentářů od hvězdy také. Dolu hru sráží horší fyzika u aut a menší počet tratí pro ně. Velkou vadou na kráse je technická stránka hry, se kterou už by snad měl někdo něco dělat, protože hry od Milestone se v tomto ohledu zasekly v čase a ne a ne se posunout dál.

CS