MotoGP 20


74%

Průměr z 13 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4
nintendo switch
xbox

Recenze

8/10
IndianTV
7. 6. 2020
MotoGP 20 nabízí skvělý jízdní model se vším co byste od závodní hry očekávali, ačkoli v trochu jiném kabátku. Najdou se bohužel chyby ve formě nudnějšího kariérního módu, nedoladěného zvuku a limitované úpravy laku.

4/5
GameSite.sk
20. 5. 2020
MotoGP 20 ukazuje, ako má vyzerať evolúcia hernej série. Zobrať recept, familiárnosť a obľúbené aspekty z predošlých dielov, zabaliť ich do krajších šiat, pridať štipku inovácie a možno nejakú novú príchuť v podobe herných módov – a je to. Osobne síce stále ostanem verný titulom so štvorkolesovými vozidlami, no pokiaľ obľubujete motorky, budete považovať hranie MotoGP 20 za veľmi dobre strávený čas.

6/10
Sector.sk
18. 5. 2020
Žiadne ďalšie a výraznejšie novinky, ako je manažérsky posun v kariére a zaujímavý manažment spotreby paliva a pneumatík, tu skrátka nenájdete. Technickým spracovaním Milestone začína strácať dych – a to napriek tomu, že z Unreal enginu štvrtej generácie sa rozhodne dá dostať omnoho viac. Avšak krkolomný termín vydávania hry v ročných cykloch niečo také zrejme ani nedovoľuje. Prestávku a reštart celej...

80%
Paranskyraj
10. 5. 2020
MotoGP 20 nemá toľko veľkých zmien ako MotoGP 19, ale to preto, že hra dosiahla pozíciu, v ktorej už nepotrebuje žiadne generálne opravy, len menšie vylepšenia. Žiaľ, vylepšenia hry nie sú až také silné, ako by mali byť / niektoré z nových funkcií sa tiež zdajú trochu nevýrazne a nedostatočne vyvinuté, ale dúfajme, že s nástupom sezóny uvidíme ďalšie vylepšenia a doplnky. Napriek týmto priľnavostiam...

70%
Bonusweb
2. 5. 2020
MotoGP 20 přijíždí se zábavnou a překvapivě propracovanou hratelností, která díky různým pomocníkům sedne začátečníkům i zkušenějším hráčům. Za očekáváním zůstává rozporuplný manažerský režim a tradičně slabší atmosféra při závodech.

7/10
Tiscali Games
24. 4. 2020
Roční periodicita brzdí sérii MotoGP v rozletu a nedaří se tak naplnit její potenciál. Letošnímu ročníku sice nechybí zajímavé novinky, ale bohužel nezacházejí do žádoucí hloubky.

3/5
Hrej.cz
23. 4. 2020
Zábavné závodění, které vypadá zastarale a postrádá obsahovou hloubku. Pro fanoušky seriálu ale jistě uspokojivá náplast na současnou situaci.

7/10
Zing
23. 4. 2020
Jakkoli nové MotoGP 20 na první pohled od minulé sezóny prakticky nemáte šanci odlišit, tvůrci hlavně pod kapotáž přidali či vylepšili celou řadu funkcí, takže letošní ročník spolu s MotoGP 17 patří k tomu nejlepšímu, co za desetiletí v silničních motocyklech Milestone kdy vyrobili.

8/10
XboxWeb.cz
23. 4. 2020
MotoGP 20 přichází s hromadou novinek a příklonem k realistickému pojetí. Do TT Island jim něco chybí, ale to by okruhovým jezdcům nemuselo vadit. Nebýt aktuálně hodně nepodařené umělé inteligence soupeřů a nudných pasáží kariéry, hodnocení by atakovalo devítku. I tak jde o velice kvalitní svezení, které fanoušky a případné zájemce rozhodně nenechá v klidu.

75%
Czechgamer.com
23. 4. 2020
Zábavné převedení MotoGP do virtuální podoby v horším grafickém vzezření..

10/10
Respawnpoint
23. 4. 2020
MotoGP 20 po všech směrech překonává všechny své předchůdce. Fyzika, hratelnost, jízdní model, to vše dosáhlo pomyslné dokonalosti, které pomáhá také skvělé audiovizuální zpracování, jenž nemá v této sérii obdoby. MotoGP 20 je vším, co si od takové hry přejete.

72%
Alza
23. 4. 2020
Titul MotoGP 20 mohl být posunem v rámci závodní motocyklové série, který by mohl přilákat řadu fanoušků. Současný stav ovšem potřebuje několik podstatných oprav, aby vše fungovalo podle představ tvůrců ze studia Milestone. Zajímavé mechaniky totiž ubíjí zbytečné chyby a nedodělky.

7/10
Doupě
21. 4. 2020
MotoGP 20 není závodním skvostem, ze kterého vám spadne brada na zem. Nebude vás oslňovat grafikou ani dokonalým zvukovým napodobením reálných motocyklů. Nabízí však něco, co mnoho podobných titulů postrádá, a to je vyvážená hratelnost s propracovaným nastavením asistencí a obtížností. Díky tomu je hra přístupná každému a zábava s ní se tím násobí. Kariérní režim dokáže udržet vaši pozornost a nebude...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře