WRC 8


78%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps4
windows
xbox-one
xbox one x
pc
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra WRC 8 v porovnání s podobnými hrami? WRC 8 nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

3,5/5
Cooldown
16. 10. 2019
WRC 8 představuje velký krok kupředu pro licencované rally závody. Díky skvělému jízdnímu modelu, povedené správě týmu a rozmanité kariéře se budete dlouho bavit, slabší fyzika a grafické zpracování ale hře, celkem zbytečně, ubírají na kráse.

80%
Bonusweb
14. 9. 2019
WRC přeřadilo na vyšší rychlostní stupeň a přivezlo vůbec největší novinky v sérii. Výsledkem toho je obsahově nabitá a v jádru velice dobrá rallye hra.

7/10
Gamebro
10. 9. 2019
Letní vedra pomalu za okny střídá podzimní sychravost a to znamená jediné – na pulty herních obchodů pomalu dorážejí ty největší a s napětím vyhlížené novinky, jejichž vydání již tradičně doplňují svým příchodem nové díly zavedených sérií, z nichž některé tak činí čistě ze setrvačnosti.

8/10
Doupě
10. 9. 2019
WRC 8 se podařilo výborně snoubit náročnou obtížnost jízdy s dostupností pro méně zkušené hráče a vytvořit tak jízdní model, který dokáže zacílit na všechny skupiny závodních nadšenců. K tomu se navíc přidává výrazně posunutý kariérní režim, který vám nedá nic zadarmo a prožene vás v několika výkonnostních kategoriích těmi nejslavnějšími tratěmi rallye závodů. Dočkali jsme se tak konečně po delší době...

85%
Czechgamer.com
9. 9. 2019
Parádní rallye záležitost, kterou autoři navrhli tak, aby si ji mohl vychutnat skutečně každý nadšený jezdec.

7/10
Tiscali Games
9. 9. 2019
Herní série WRC se malými krůčky zlepšuje. Kariéra, dynamické počasí a celkově lepší pocity z jízdy vám v novém díle udělají radost. Ještě tak zapracovat na lepší atmosféře, kvalitnější prezentaci a dodat více obsahu.

8/10
XboxWeb.cz
8. 9. 2019
Jaké je tedy resumé? Dovolená neprospívá jen lidem, ale také hrám. Značka WRC se vrátila s mnoha novinkami. Zaujme širší kariérou. Překvapí dynamickým počasím. A okouzlí zapracováním opotřebení pneumatik. Vše za doprovodu komplexních tratí a vstřícného jízdního modelu. K dokonalosti sérii ještě pár let chybí. Stále jsou místy vidět omezené finanční možnosti. Hlavně v grafice. Jak už ale bylo řečeno,...

9/10
Respawnpoint
3. 9. 2019

ENCS