V-Rally 4


57%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra V-Rally 4 v porovnání s podobnými hrami? V-Rally 4 byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Respawnpoint
3. 4. 2019

50%
Czechgamer.com
1. 11. 2018
V-Rally 4 trpí nevyváženou umělou inteligencí a naprosto špatně postaveným kariérním režimem. Alespoň do průměru hru vytahuje zábavný jízdní model, různorodá technika a dnes již téměř zapomenutý split-screen.

6/10
Tiscali Games
3. 10. 2018
Návrat závodní série z přelomu tisíciletí nedopadl tak, jak bychom si přáli. Nedostatků je víc než dost, v čele s prapodivnou umělou inteligencí protivníků a nezajímavou kariérou. Samotný jízdní model je na poměry off-roadové arkády solidní a jako jediný se stará o zábavu, což, přiznejme si, nestačí.

2/5
Hrej.cz
18. 9. 2018
Přehled toho nejtuctovějšího, co můžete po závodních hrách chtít. Je jen pár důvodů, proč do série naskočit, ale převažují ty, proč ji minout.

5/10
Doupě
16. 9. 2018
A tak se vlastně ptám, proč jsme se tohoto momentu dočkali? Nebylo by nám nakonec lépe s dalším, byť průměrným WRC? Odpověď je jednoduchá, bylo. V-Rally 4 je totiž neskutečným zklamáním. Neohrabaným a nudným arkádovým mišmašem s otřesným jízdním modelem, který dokáže odradit již po několika málo minutách. V kombinaci s nudnou a neosobně pojatou kariérou bez hlubšího smyslu opravdu vražedný koktejl....

5/10
Zing
10. 9. 2018
Hra na objednávku, aby se vydojila kdysi tak známá značka, funguje stejně špatně, jako minulý pokus s FlatOutem 4, kdy oba nové tituly nesahají svým předchůdcům ani po kotníky.

8/10
XboxWeb.cz
9. 9. 2018
Podle množství vzácných achievementů se hráči k titulu příliš nehrnou. Velká škoda. I když je nová Forza za dveřmi, neměla by upadnout do zapomnění výborná arkáda, která svět rallye podává s hravostí a jednoduchostí. Přestože budete svědky mnoha nedokonalostí, nedokáží zastínit to dobré. Vyladit pět disciplín tak, aby se i příležitostný závodník cítil jako mistr světa, určitě nebylo jednoduché. Vývojáři...

CS