Onrush


69%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox-one
playstation 4
ps4
xbox one x
pc
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Onrush v porovnání s podobnými hrami? Onrush byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Tiscali Games
28. 6. 2018
Povedená arkáda s relativně originálním akčním konceptem, který funguje překvapivě dobře. Onrush by snesl víc obsahu, možností i prohloubení systémů, ale stávající verze dokáže zabavit bez větších zaškobrtnutí.

4/5
GameSite.sk
25. 6. 2018
V skratke vám rovno môžem povedať, že Onrush je veľmi solídna hra, ktorá spĺňa snáď všetko, čo by ste od nej mohli očakávať. Šialená zábava, rýchle a agresívne jazdenie, relatívne jednoduché ovládanie s nádychom tímovej taktiky a to všetko zaobalené v skvelej vizuálnej stránke doplnenej nadupaným soundtrackom. Snáď jediná vec, ktorá bude mrzieť každého, kto túto skvelú hru okúsi, je to, že nepodporuje...

80%
Czechgamer.com
14. 6. 2018
Návyková závodní arkáda, ve které nezáleží ani tak na tom, jestli jste první či poslední. Týmovým soubojům nacpaným adrenalinem by však slušela příznivější cena.

3/5
Hrej.cz
8. 6. 2018
Onrush je originální závodní arkádou živenou spoustou dobrých nápadů. Nadějný celek bohužel táhne ke dnu žalostný nedostatek obsahu a z toho pramenící nesmírně krátká trvanlivost.

6/10
Gamebro
7. 6. 2018
Závodní hry mají dlouhou tradici, a přestože jich existuje spousta různých typů, na jedné věci málokdy něco mění. A sice na pravidlu, že danou tratí je třeba prosvištět co nejrychleji a cílem projet pokud možno jako první. Jistě, většina závodních her nabízí také různé módy s lehce odlišnými pravidly, ale v drtivé většině případů mají jedno společné: být co nejrychlejší.

7/10
XboxWeb.cz
5. 6. 2018
Jestli vaše srdce touží po destruktivních a frenetických závodech plných akce, určitě dejte Onrush šanci. Pořád si ale myslíme, že udělat hru více klasickou, kdy se spoléháte jen sami na sebe, by mohla být větší zábava. Možná právě proto je akce na trati kolikrát natolik hektická, že pořádně nevíte, co se vlastně děje. Nejvíce nás ale mrzí, že tvůrci nezapracovali na využití prostředí, kdy byste boost...

5/10
Zing
5. 6. 2018
Svérázná kombinace týmové bojovky a arkádových závodů funguje pouze ve větší partě online propojených přátel, která si velký chaos desítek autíček na trati může možná dobře užít. Pro samotné hráče ale ONRUSH nemá co nabídnout, přičemž stejně zamrzí hlavně nicotný počet vozidel, tratí, typů jízd i herních režimů.

8/10
Doupě
5. 6. 2018
Ze závodů Onrush se nakonec vyklubalo neuvěřitelně příjemné překvapení, které dokáže zabavit na dlouhou dobu a díky svěžímu přístupu a inovativním druhům závodů i po mnoha hodinách nenudí. Odemykání nového obsahu jde pěkně od ruky a hráč tak vůbec nemá pocit, že jej někdo do něčeho nutí a zkrátka se dobře baví. Prostě si jen sednete, sejmete pár soupeřů a jdete o dům dál. A další den si to pěkně všechno...

PLENCS