DiRT Rally


85%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra DiRT Rally v porovnání s podobnými hrami? DiRT Rally byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Tiscali Games
11. 5. 2016
Vynikající simulace, která převodem na konzole neztratila nic ze svého kouzla – hraje se skvěle, hýbe se stabilně a nabízí hodiny a hodiny čiré zábavy. Od vyššího hodnocení ji drží pouze lehká neosobnost singleplayeru a nepříliš funkční propojení se sítí RaceNet.

90%
Bonusweb
15. 4. 2016
Dirt Rally je do detailů propracovaný simulátor, který je i přesto při troše snahy přístupný i nováčkům. Lepší zpracování rallye na trhu ani nehledejte.

90%
Czechgamer.com
11. 4. 2016
Konečně pořádná simulace rallye s velkým R, která vás pohltí a nepustí.“

10/10
XboxWeb.cz
10. 4. 2016
Codemasters vyslyšeli nářky fanoušků a přinesli čistokrevnou rallye ze staré školy, která vám nedá nic zadarmo. Při ukrajování drahocenných vteřin se zapotíte, často budete nadávat a občas možná i kapitulovat, ale kdykoliv uvidíte své jméno na prvních příčkách, dostaví se blažený pocit zadostiučinění. Řeknete si, že plný počet je až příliš, když hra nabízí jen 6 destinací, ale pokud si něco přejete...

3,5/5
Doupě
10. 4. 2016
Dirt Rally je po stránce řemeslné opravdu povedenou hrou. Skvěle se hraje, má výborné ovládání a nádherně zprostředkovává pocit z rychlosti a nejistoty při jízdě za různých, mnohdy nepříznivých, povrchových a podnebných podmínek. Vzhledem k široké škále nastavení dokáže nasytit jak sváteční jezdce, tak hardcore fandy. A ty především, protože jízdní model, který je věrohodnou simulací, funguje na jedničku....

Eurogamer.cz
10. 4. 2016
Jasně nejlepší prašné závody současnosti si opravdu užijete na jakékoliv platformě.

4/5
Hrej.cz
22. 12. 2015
Tenhle úspěch nepatří do ranku nečekaných. Vývojáři z Codies mají moc dobře spočítané, co a jak mají dělat a DiRT Rally nechává vzpomenout na zlatou éru rallye her. Bohatá nabídka vozidel, přesné jízdní vlastnosti a skvělý zvuk dělá z téhle hry další milník.

8/10
Tiscali Games
18. 12. 2015
DiRT Rally dává zapomenout na trable, které žánr rallye simulátorů souží. Codemasters namíchali tu nejlepší esenci zábavy a vysokého realismu. Zbývá jen přidat více obsahu a technické spolehlivosti

9/10
Zing
11. 12. 2015
Někomu se restart série nedaří, u Codemasters se naopak rozhodli uzavřít pomyslný kruh a DiRTy tak vrátit mnohem blíž ke kořenům celé série. Povedlo se jim to na výbornou, za což vděčí i silné komunitě. Přihodit kompletní sezónu v Rally a Rallycrossu, tak by DiRT Rally už snad ani nešlo překonat.

DEENCS