Sébastien Loeb Rally EVO


55%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Sébastien Loeb Rally EVO v porovnání s podobnými hrami? Sébastien Loeb Rally EVO byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

60%
Bonusweb
20. 2. 2016
Legenda rallye a devítinásobný mistr světa Sébastien Loeb se konečně dočkal své vlastní videohry. Je však hodná jeho jména? Přináší sice kopec obsahu, ale v tom nejdůležitějším selhává.

2/5
Hrej.cz
10. 2. 2016
Bez potřebné hloubky a řemeslných kvalit se o přízeň hráčů bojuje jen velice těžce. Sébastien Loeb Rally Evo uspokojí jen ty hráče nejvíce frustrované akutním nedostatkem rallye her.

Eurogamer.cz
7. 2. 2016
Našlapaný obsah s rovnou dvěma skvělými kariérami nestíhá naprosto nezvládnutý jízdní model a totálně nekomunikativní ovládání. Bez medaile.

6/10
Tiscali Games
5. 2. 2016
Milestone stvořili překvapivě důstojný simulátor plný osobitosti a obsahu. Jejich rallye novinka slušně šlape na paty konkurenci z Codemasters. Ubližuje jí hlavně špatná technologie a hloupé chyby.

2,5/5
Doupě
5. 2. 2016
V Milestone jsou pěkní lajdáci! Jméno Sebastiena Loeba mohlo být v klidu spojováno s docela slušnou rallye hrou stejně, jako kdysi kultovní Richard Burns Rally. Takhle tu máme jen ukázku neschopnosti vývojářů svůj projekt vyleštit, navíc na jedné z platforem nehratelnou. Italové snad hru opraví patchem, v současné chvíli ale nemůžeme jinak než shodit bodík už jen za to. A pokud chcete o poznání kvalitnější...

65%
Czechgamer.com
4. 2. 2016
Sébastien Loeb Rally Evo nabízí spoustu herního obsahu, ale bohužel pokulhává v autentičnosti během závodění.

DEPLENCS