DiRT 3


79%

Průměr z 15 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps3

Recenze

7,3/10
hry.Sme.sk
5. 10. 2011
Ako z toho von? DiRT 3 je jednoznačne kvalitný kúsok, ktorý sa posunul oproti predchodcovi trochu inam, avšak stále si uchoval svoje mainstreamové smerovanie. Obsahuje mnoho vozidiel, pestré a zaujímavé trate, rôzne módy a multiplayer je skutočne riadne masívnym kúskom, avšak už sme tu niečo podobné videli.

89%
Recenzeher.eu
15. 6. 2011
Čekání na nejnovější dítko DiRT 3 od Codemasters se opět vyplatilo a znovu jsme se dočkali obstojného počtu aut, skvělého vizuálního a hudebního kabátku, zábavného multiplayeru i docela dlouhé kariéry. Je vidět, že tvůrci chtějí navíc držet krok s moderní dobou, tak do hry navíc vložili i zábavnou Gymkhanu, kde můžete otestovat své jezdecké dovednosti.

85%
GamePark
8. 6. 2011
Vývojářské studio Codemasters je odjakživa známé právě závodními hrami. I když v poslední době se už naplno pustili i do jiných herních žánrů (na mysli máme hlavně Operation Flashpoint), na závody stále nedají dopustit. Aktuálně stále rozvíjejí právě rally závody DiRT a od loňského roku nově i F1čky. Právě Codemasters se vlastně díky rally závodům proslavili po světě a jejich starší díly Colin McRae...

85%
GamePark
8. 6. 2011
DIRT 3 se nakonec stalo slušnou závodní hrou. Schválně ani neříkáme rally simulací, protože od té má relativně hodně daleko. Tvůrci se na reálné zpracování a simulaci vykašlali a místo toho nám nachystali zábavné závody. To mi osobně ani nijak nevadí, snad jen trošku zbytečné a pro mě nesmyslně stresující se staly Gymkhana dovednostní závody.

Eurogamer.cz
2. 6. 2011

8/10
Eurogamer.cz
2. 6. 2011
Každopádně finálně musím říci, že stejně jako v případě obou předešlých dílů, je i PC verze třetího dílu Dirta technicky velice povedená, graficky solidní, perfektně optimalizovaná a ze všech platforem asi jasně nejlepší. Kdyby to nekazil ten přiblblý klient GfWL a Securom, tak bych byl s technickou stránkou hry maximálně spokojen.

80%
Bonusweb
2. 6. 2011
Nový díl populární rallye série vás opět provede několika závodními disciplínami a nabídne hratelnost prakticky pro každého. Je ale škoda, že oproti předchozím dílům se prakticky nikam neposouvá. Také cílení na co nejširší skupinu hráčů nemuselo být až tak příliš okaté. Nezpochybnitelným pozitivem je ale skutečnost, že si tady užije opravdu skoro každý.

70%
GameSite.sk
1. 6. 2011
DIRT 3 je aj nie je kompromisom, ktorý nám bol sľúbený. Rally áut skutočne pribudlo, ale hra sa stále svojím ponímaním prikláňa ku konzumnému publiku, z ktorého pravdepodobne pozerá väčší zisk. A presne tak to aj beriem - preč sú tie časy, keď sa robili poriadne simulátory ako Richard Burns Rally, pretože o to už dnes stojí málokto. A tak som si opäť pustil prv7 DIRT, ktorý aj keď s chybami, má k pretekárskej/rally...

3,5/5
Doupě
30. 5. 2011
Série, natožpak sezóny, nemají jednotící motiv, styl závodů či prostředí. Jde vždy o mix závodů a výzev, jež nemůžete příliš ovlivnit a většinu z nich musíte stejně absolvovat, jakkoli nejsou laťky pro odemčení dalších závodů vysoko.

70%
Czechgamer.com
28. 5. 2011
Dirt 3 se snaží oslovit masy. Snaží se být přístupný jak méně zkušeným hráčům, tak i těm, kteří se bez volantu neobejdou. Docela se mu to daří, jenomže ho sráží k zemi vysloveně odfláknutá kariéra, v níž prakticky jen entrujete nové závody a vybíráte vhodné vozy. Takhle to dopadá, když hra nemá konkurenta. Třetí Dirt zvlčel.

70%
Czechgamer.com
28. 5. 2011
Nejsou to špatné závody, naopak jsou stále velmi kvalitní. Jenomže místo aby posunuli laťku rallye závodění ještě o píď výš, tak spíš jen balancují na místě.

9/10
Zing
23. 5. 2011
Nebýt nablýskaného kabátku a nového názvu, jeden by skoro řekl, že jsme se vrátili v čase. DiRT 3 přichází kromě vytouženého rallye s tunou dalších odboček, kde si najde své zalíbení téměř každý. Tak univerzální závodní titul jsme tu už dlouho neměli.

Eurogamer.cz
20. 5. 2011

4/5
Hrej.cz
20. 5. 2011
Po nadějně nakročené dvojce přešlapuje Dirt 3 na místě. Opakuje stejné chyby, zanedbává obsah a obecně hřeší na to, že v žánru off-road závodů nemá žádnou konkurenci. Tohle jeden trikový režim nespraví.

8/10
Tiscali Games
20. 5. 2011
Pokračování dotažené k dokonalosti rozšířením vozového parku, uhrančivým audiovizuálem a jízdním modelem, který uspokojí víkendové řidiče i fanoušky nekonečných driftů. Pod vším tím pozlátkem naleštěných kapot se ale nemůžeme zbavit dojmu, že DiRTu docházejí výmluvy... kdo chce kralovat rallye, ten musí nabídnout WRC od A do Z nebo alespoň trochu serióznější kariéru. Nezávazné a bezhlavé vyzobávaní...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře