Burnout Paradise


76%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Burnout Paradise v porovnání s podobnými hrami? Burnout Paradise byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9/10
Tiscali Games
4. 2. 2009
Burnout dorazil na PC hned v té nejlepší možné kondici. Pokud vám sedne zběsilá závodně-destruktivní kaskadérská náplň hry, přijdete si v Paradise City opravdu na své - jistě i díky bohatému obsahu a rozmanité zábavě, jíž tahle povedená arkádová městská akce nabízí. Vytknout vlastně ani není co, přičemž třešničkou na dortu je dozajista bezchybné technické...

8/10
Tiscali Games
12. 2. 2008
Velice kvalitní arkádové závody s neuvěřitelnou porcí adrenalinu schovanou pod kapotou dlouhého zástupu aut, které ovšem v singleplayeru začnou po nějaké době hrát na stále stejnou strunu. Nakolik libě vám bude znít, to nakonec určuje výsledné skóre, v jehož prospěch promlouvá ještě online multiplayer pro 8 lidí.

92%
Bonusweb
22. 1. 2008
Opakování čehokoliv vede k vyhoření. Burnout je tu již pošesté, ale spíše než skomírající ohniště připomíná termonukleární reakci v centru supernovy.

1/5
Doupě
22. 1. 2008
V další kapitole se dozvíte, jak získávat auta a narazíte i na finální verdikt

5/5
Hrej.cz
22. 1. 2008
Radikální změna koncepce v rámci série posunuje hru do jiných sfér, kam zatím kromě Test Drive Unlimited jiná závodní arkáda nedohlédla.

DECS