Shift 2: Unleashed


86%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Shift 2: Unleashed v porovnání s podobnými hrami? Shift 2: Unleashed byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

85%
Recenzeher.eu
9. 5. 2011
Need for Speed SHIFT 2: Unleashed lze hodnotit pouze v kladné rovině. Co si tvůrci přáli vytvořit, vytvořili a to velmi dobře. Po technické a herní stránce se hodnocení vyšvihuje vysoko do osmičkových, ba i devítkových hranic, ale zde se nám rozcházejí dva tábory. Pokud neusnete bez motoristických rukavic, helmě na hlavě, s vůní spálených pneumatik pod nosem a prvně vytvořený projekt se vám líbil,...

9,1/10
hry.Sme.sk
19. 4. 2011
Shift 2: Unleashed sú momentálne podľa nás najlepšie dostupné preteky na trhu. Nielenže sa neorientujú len na jednu platformu, ale týchto velikánov, ktorí o sebe prehlasujú, že sú špičkou (GT5, FM3) zadupáva elegantne do zeme. Ak chcete pretakť aspoň trochu viac seriózne, choďte do toho.

80%
GamePark
12. 4. 2011
Při zpětném pohledu je zajímavé sledovat postupný vývoj závodní série Need for Speed. Během mnoha let se jednotlivé kořeny série rozrostly snad do úplně všech směrů a zaměření. Počínaje undergroundovými závody s detailním tuningem, přes honičky s policií až po realistické závody. Už se docela uchytilo pravidelné vydání nových NFS jednou za rok na podzim, ale letos Electronic Arts překvapili a přicházejí...

80%
GamePark
12. 4. 2011
Musím říci, že u Shiftu jsem se bavil více. Na jednu stranu je zde kariéra trošku více strohá, ale byla zachována maximální přehlednost, aut tady na výběr není tolik, ovšem všechny jsou precizněji zpracované. Naše hodnocení 80 % doufejme samo vypovídá o tom, že Shift 2 vám nabízejí kvalitní realisticky pojatý zážitek, na druhou stranu nejde o nic převratného či revolučního a pár drobných chybiček nám...

8/10
Sector.sk
1. 4. 2011
Shift 2: Unleashed bol navrhnutý pre sprostredkovanie adrenalínového zážitku z jazdy, ktorý najviac pocítite v noci na okruhoch, ako na jazdy samotné. Zlatý stred sa nepodarilo nájsť ani tentoraz.

5/5
Hrej.cz
29. 3. 2011
Perfektní příklad toho, jak se má dělat pokračování. S cílem co nejvíce zabavit, ale přitom neurazit, vtrhl Shift 2 mezi nás a přinejmenším do vydání her od Codies vás nepustí. Skvělá grafika spolu s vyváženým jízdním modelem a rychlou kariérou je něco, co umíme náležitě ocenit!

8/10
Eurogamer.cz
29. 3. 2011
Cíl, na který Shift 2 mířil, tedy GT5 a spol., se hře zcela sesadit nepodařilo, byť v mnoha ohledech nejen konkurenta od Sony překonává, ale v jiných zase nikoli.

9/10
Hrej.cz
29. 3. 2011
S cílem co nejvíce zabavit, ale přitom neurazit, vtrhl Shift 2 mezi nás. Skvělá grafika spolu s vyváženým jízdním modelem a rychlou kariérou je něco, co umíme náležitě ocenit!

8/10
Tiscali Games
29. 3. 2011
Dost aut, tratí a nápadů, aby vás zabavil na dlouhé týdny a měsíce. Druhý Shift se nespokojil s mírným upgradem, specifickým pro sportovní hry ze stáje EA, ale dalším rázným krokem dláždí svou osobitou cestičku - prostředkem mezi arkádovou "spodinou" a extraligou, kterou kope Gran Turismo a Forza. Fandové LFS můžou mít dál nohy v teple. Ostatní můžou začít shánět pedály.

4,5/5
Doupě
29. 3. 2011
Hra se pak zase pěkně rozjede, dostanou se vám do rukou výkonnější a ovladatelnější vozy, s nimiž je radost se prohánět po okruzích. Sice občas narazíte na krutější moment, jako je první usednutí do Porsche 911 GT3 (označeného po startu jako neřiditelná raketa země-vzduch), ale časem si i na zadohraby v pohodě zvyknete a budete zajíždět skvělé časy. V některých závodech používáte vůz vlastní, jinde...

Eurogamer.cz
29. 3. 2011

ENCS