Need for Speed


65%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Need for Speed v porovnání s podobnými hrami? Need for Speed byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

6/10
Tiscali Games
21. 3. 2016
Ani dobrý, ani špatný. Nový díl Need for Speed je prostě jen další z řady, který odehrajete a zapomenete na něj. PC verze sice přinesla několik zajímavých změn, nicméně konzolové ovládání a nevyřešené technické potíže z ní špičkový produkt vážně nedělají.

2/5
Hrej.cz
10. 11. 2015
Nový díl Need for Speed bohužel pouze naznačil, jakým směrem se chce ubírat. Herní prvky totiž postrádají šťávu a naplní jen opravdové příznivce série. Ohlédnutí do minulosti se najednou zdá být příjemnější variantou.

8,2/10
Centrum Her
9. 11. 2015
Need for Speed sa vracia na správnu cestu. More tuningu, skvelá atmosféra, krásne mesto, obrovské možnosti úprav auta a ovládania, skombinované s old-school filmovým príbehom. Jednoznačne doporučujeme.

7/10
XboxWeb.cz
5. 11. 2015
Nové Need for Speed skutečně nabízí restart série a připravená kostra je zajímavá a rozhodně má co nabídnout. Nejsem si ale jistý vybalancováním jednotlivých prvků, k tomu tu máme pár prvků, které při hraní opravdu otravují a i proto je výsledné hodnocení takové, jaké je. Snad se vývojáři poučí a příště už to bude přesně to, co bychom jistě rád všichni viděli.

3,5/5
Doupě
4. 11. 2015
Aktuální díl Need for Speed není ani tak restartem jako spíš návratem ke kořenům. Je v zásadě povedený, rozhodně však ne bezchybný. Za největší nedostatky považujeme always-online systém a slabý multiplayer, plusové body naopak přičítáme za povedenou atmosféru, dobře vyvážený jízdní model a parádní grafiku. Ghost Studios se vydali správným směrem, ale ještě to bude chtít nějaký čas – nic to nemění...

7/10
Tiscali Games
3. 11. 2015
Důstojný nástupce dvojice Underground her, jejichž kvalit ale úplně nedosahuje. Arkádové ježdění však působí svěže a pokud hledáte nenáročnou zábavu, tak jste právě dorazili do cíle.

DEENPLCS