Need for Speed Heat


64%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Need for Speed Heat v porovnání s podobnými hrami? Need for Speed Heat byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
GamePark
17. 1. 2020
Od vydání nejnovějšího příspěvku do legendární série Need for Speed už sice nějaký ten měsíc uběhl, my se však za tímto skvěle přijatým titulem rozhodli ohlédnout a ještě jednou mu pořádně prohrabat gumy blátem. Zajímalo nás totiž, zda si švédské vývojářské studio Ghost Games, jež nad sérií převzalo otěže v roce 2011, doopravdy dokázalo tak významným způsobem, jak tvrdí mnohé herní severy, napravit...

8,5/10
Gamebro
23. 11. 2019
Série Need for Speed dnes již možná není synonymem pro kvalitní arkádové závodění. Od vydání vůbec prvních Need for Speed letos uplynulo přesně pětadvacet let a není divu, že po takové době je pro vývojáře skutečně těžké přijít s něčím novým a neotřelým, co by hráče shodilo ze židlí. I tak se o to ovšem v uplynulých letech několikrát pokusili…a selhali. Díly jako The Run či Undercover přicházely na...

6/10
Vortex
16. 11. 2019
Nové Need for Speed je sice lepší než předchozí díl, výsledná kvalita ale rozhodně nedostála očekávání, které na tak slavnou sérii klademe. Skutečnost, že Need for Speed slaví 25. výročí navíc nebyla ve hře nijak akcentována, což podtrhuje nevytěžený potenciál a nepříjemnou stagnaci.

70%
Bonusweb
15. 11. 2019
Od nového Need for Speed nikdo moc nečekal. Heat je však až překvapivě chytlavým titulem, který bohužel doplácí na staré známé problémy.

7/10
Tiscali Games
15. 11. 2019
Hravý jízdní model, velkorysý tuning, kariéra bez mikrotransakcí a otevřené město, které od soumraku do svítání mění identitu. S novým dílem se Need for Speed odráží ode dna a napravuje hříchy minulosti, ale příliš se podobá konkurenčním hrám.

3/5
Hrej.cz
14. 11. 2019
Třebaže vás známka odrazuje, nehleďte na ní. Heat je nečekaně a překvapivě zábavným dílem, který chybuje jen v detailech. Autoři si ale musí uvědomit, na koho cílí, nelze mezi cílovými skupinami stát rozkročený na dvou nohách.

7/10
Doupě
13. 11. 2019
Ghost Games přece jen naslouchali a po několika minelách nám přinesli velmi povedené závody, které sice nepřekonají žádné rekordy, ale dokážou skvěle zabavit. Závody jsou akční, vozový park pestrý a customizace propracovaná. Pokud dokážete přimhouřit oko nad několika neduhy, odmění se vám hra překvapivě zábavným poježděníčkem. A teď prosím Underground 3. 

4/5
GameSite.sk
13. 11. 2019
NFS Heat je mierne rozporuplná hra. Ťažký začiatok, keď si zvykáte na mechanizmy, sa môže zdať dlhý, odmenou je ale široká paleta áut a možnosti ich úpravy. Hru kazí prehnane arkádové ovládanie vozidiel a večer aj neúmerné množstvo policajtov, keď neraz hrozí, že do telky hodíte ovládač. Návrat ku klasike sa možno nepodaril úplne, no pekne si ju uctil. Ak dovolíte, teraz sa idem vyspať. :-)

6/10
Zing
12. 11. 2019
Nový Heat je sice stále lepším dílem než minulý Payback, ale v intencích celé série nemá moc čím překvapit, snad jen vtipným konceptem volby denní doby a sázkou na riskování při nočních závodech. Ve většině ostatních věcí je to jen standardní skládačka různých střípků z minulých her NFS, nadto ještě říznutá Burnoutem.

0/10
Respawnpoint
3. 11. 2019

DEENPLCS