Need for Speed: Hot Pursuit Remastered


73%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Need for Speed: Hot Pursuit Remastered v porovnání s podobnými hrami? Need for Speed: Hot Pursuit Remastered byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

75%
Alza
27. 11. 2020
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered je příjemným návratem povedené součásti NFS série, která fanouškům původní hry hodně nedá. Nováčci však mají příležitost zjistit, proč byl titul tak oblíbený.

7/10
Doupě
23. 11. 2020
Návrat Need for Speed Hot Pursuit v remasteru dopadl velmi slušně a hra se drží původního konceptu, který si hráče před deseti lety získal. Ani dnes se není vůbec za co stydět. Kaňkou na existenci tohoto remasteru alespoň pro mě ovšem je, že místo aby vznikla reinkarnace jednoho ze starších titulů, jako Underground nebo Most Wanted, vrací se titul, který je se svojí grafikou vlastně celkem v pohodě...

8/10
Respawnpoint
22. 11. 2020

6/10
Sector.sk
16. 11. 2020
Portfólio ponúkaných vozidiel je ohromujúce. Známe značky, ako Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Chevrolet, Dodge, Ford, Jaguar, Koenigsegg, Lamborghini, Maserati, McLaren, Mercedes, Nissan, Pagani Zonda či Porsche ponúkajú desiatky rôznych prevedení úspešných modelov a je z čoho si vyberať. Garáž je ohromujúco pestrá, ale v konečnom dôsledku nezaujímavá pre minimálnu odlišnosť v ovládaní...

8/10
Tiscali Games
11. 11. 2020
Po stranách zastaralé, v jádru vytříbené. Need for Speed: Hot Pursuit Remastered je i po dekádě pořád skvělá závodní hra se správně kořeněnou příchutí Burnoutu.

ENDECS