Need for Speed: Hot Pursuit


86%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
wii
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Need for Speed: Hot Pursuit v porovnání s podobnými hrami? Need for Speed: Hot Pursuit byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8,5/10
hry.Sme.sk
25. 1. 2011
Stále arkádou, pomerne prostou a ono v podstate i jednotvárnou z hľadiska ponuky. Avšak keď hru zapnete, okamžite vás vystrelí do výšin hernej nirvány.

4/5
Doupě
6. 12. 2010
Na druhou stranu je nutné uznat, že ve hře už rozdíl mezi jednotlivými vozy poznáte. Nejen ve zkratkách mimo silnici, kde pochopitelně votuzidla s nízkým podvozkem ztrácejí na offroadové speciály, ale hlavně v zatáčkách. Trochu jsem o tom pochyboval až do chvíle, kdy jsem se projel 911 GT3 a zůstal absolutně uchvácen. I když se jedná o závodní zadohrab, tak nádherně držel na silnici díky širokým pneumatikám...

9/10
Zing
20. 11. 2010
Hot Pursuit dostalo do ruky snad to nejlepší možné studio. Criterioni dokázali využít potenciál původní hry v povedeném remaku a jako bonus přidali záchranu celé série.

75%
Bonusweb
16. 11. 2010
Návrat ke kořenům, to je hlavní heslo nového dílu známé závodní série. Někdo si ty kořeny ale asi bude pamatovat trochu jinak.

88%
GamePark
9. 11. 2010
NfS: HP s největší pravděpodobností nezaujme ty, kdy holdují propracovaným simulacím. Ostatní by ale měli zbystřit, criterioní počin je nebezpečně chytlavý a návykový.

8/10
Tiscali Games
9. 11. 2010
Roztěkaná a mnohdy neprávem kritizovaná NFS se vdala za miláčka davů Burnouta. Jejich děcko je krásné po obou rodičích. Po tatínkovi strhující a všemi mastmi mazané, z maminčiny strany má spoustu nablýskaných rodičů se zvučnými jmény i motory. Co je ale hlavní - i když má jméno matky za svobodna, ve školce se mu nebudou smát. Jestli vede cesta k očištění Need for Speed skrz vykrádání ostatních, jsme...

Eurogamer.cz
9. 11. 2010

5/5
Hrej.cz
9. 11. 2010
Skvělá arkáda s úžasnou chytlavostí, nervydrásající hratelností, skvěle odstupňovanou obtížností, našlapaným soundtrackem a velmi příjemným technickým zpracováním. Po řemeslné stránce není hře jednoduše téměř co vytknout. Záleží tak jen na vás, jestli vás toto pojetí závodní hry baví.

88%
GamePark
9. 11. 2010
Čím víc nadávám, když se mi u toho kterého dílu NFS nedaří, tím víc se mi ten který díl zamlouvá. Vím, není to zrovna logické: nač ztrácet čas u něčeho, co člověka vytáčí? Jsem cholerik a nehodlám zuřit víc, než je nezbytně nutné, a nezbytně nutné je to velice často. Pokud se u NFS vztekám, znamená to, že si mě hra získala, že mě pohltila; logiku zde nehledejte. Most Wanted mě štval, Underground nasíral,...

DEENCS