Need For Speed Shift


88%

Průměr z 17 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Need For Speed Shift v porovnání s podobnými hrami? Need For Speed Shift nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

85%
Gamesport
3. 10. 2009
Need for Speed SHIFT je velkým odbočením od standardů série, ale o to více je zábavný. Hodně mi vadila až moc agresivní umělá inteligence, ale možná někomu jinému to sedne.

95%
Czechgamer.com
1. 10. 2009
Need for Speed: Shift konečně vykopalo tuto známou sérii z hrobu a nabízí velmi povedené závody s nefalšovaným zážitkem.

95%
Czechgamer.com
1. 10. 2009

90%
GameSite.sk
29. 9. 2009
Shift je vietor do plachiet, či už série NfS alebo celkovo závodných hier. Ponúka všetko, po čom hráč túži. Na PC rozhodne jeden z najlepších závodov spolu s GRID.

9/10
Doupě
29. 9. 2009
Někomu může při hraní chybět řízná hudba, ženoucí jej až za hranice jeho možností, je však těžko představitelné, že by reální závodníci poslouchali na okruhu ještě něco dalšího, než jsou zprávy z boxů a vlastní motor.

4,5/5
Doupě
28. 9. 2009
Nejste tak nuceni závodit na vámi neoblíbených okruzích (jako je třeba výše zmíněný Brands Hatch), nebo zdolávat soupeře v hranatých amerických nesmyslech trhajících vám ruce stejně, jako asfalt svými koly. Dokonce vás ani nic nenutí jen vyhrávat, i hvězdičky za třetí místa a body v závodech se počítají. Pro chronické dohrávače zase existuje celá řada achievementů za zkompletování všech hvězd v různých...

8,5/10
Sector.sk
28. 9. 2009
Dojmy sú umocnené skvelým pocitom z jazdy, no necítiť z hry rýchlosť. Skvele zvládnutej kariére dokáže sekundovať multiplayer, v ktorom sú hlavne duely zaujímavé a súťaženie tak je až do cieľovej roviny napínavé.

9,5/10
Vokr.com
25. 9. 2009
Přináší jedinečné herní zážitky a parádní požitek z jízdy. Grafika i zvuk jsou na vysoké úrovni, hra drží při sobě a jako celek je prostě dokonalá. Arkádový model zůstal do jisté míry zachován, ale ten výrazný krok k simulaci, ten je přece jen vítanou změnou.

8/10
Hrej.cz
21. 9. 2009
Tváří se to jako simulátor, umí to být i arkáda a kromě líbivé grafiky dostanete opravdu perfektní dojem ze samotné jízdy a závodění obecně. O to jde především, nicméně škoda nedodělků v grafickém zpracování a občasných šaškáren jízdního modelu.

4/5
Hrej.cz
21. 9. 2009
Když porovnáte předchozí díly NFS, Shift jakoby k nim, samozřejmě v dobrém, vůbec nepatřil. Tváří se to jako simulátor, umí to být i arkáda a kromě líbivé grafiky dostanete opravdu perfektní dojem ze samotné jízdy a závodění obecně. O to jde především, nicméně škoda nedodělků.

GamePark
20. 9. 2009
Co si budeme nalhávat, v posledních letech to šlo s Need for Speed z kopce. I přesto si stále tato závodní série, jejíž kořeny v herní historii sahají dost daleko, získávala čím dál tím více fanoušků. Ostatně i mezi vámi, čtenáři GameParku, jsou Need for Speed nesmírně populární a články o těchto hrách boří rekordy čtenosti. Už několikrát jsme se v této sérii dočkali velkých zvratů a proměn. Minulé...

85%
GamePark
20. 9. 2009
Musíme říci, že jsme se u hraní bavily dlouhé hodiny. Na druhou stranu osobně mi byl asi přeci jen sympatičtější volnější styl v městských ulicích a honičky s policií, nové NFS totiž nemají s těmi předchozími opravdu nic společného.

9/10
Eurogamer.cz
16. 9. 2009
Díky široké škále nastavení se budou bavit snad úplně všichni, zážitek z jízdy je prostě parádní. Nebýt trochu problematické AI, nemám v podstatě co vytknout.

Eurogamer.cz
16. 9. 2009

80%
Bonusweb
11. 9. 2009
Série NFS už potřebovala změnu jako ono pověstné prase drbání. Otázkou ale je, zda je to změna správná.

90%
Bonusweb
11. 9. 2009
Po nepovedených posledních dílech se Need for Speed dočkalo výrazné oživovací kúry. Teď má ale blíže k simulaci.

GamePark
1. 9. 2009
Herní série Need for Speed vychází především na počítače už hodně dlouho. Ale ani na mobilních telefonech nám není cizí a setkali jsme se zde s nejedním dílem. Nevracejme se teď ke kvalitě předchozích ročníků, ale zaměřme se už čistě na nové NFS: Shift, které jsme pořádně otestovali a přinášíme vám verdikt. I u této mobilní verze se tvůrci rozhodli pro radikální změny v celém konceptu a víceméně tak...

DECS