FIFA 20


67%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
nintendo switch
ps4
xbox

Recenze

2/5
GameSite.sk
12. 10. 2019
Nebojím sa povedať, že FIFA 20 je vlastne len prezlečená FIFA 19. Hoci režim Volta privial vlažný jesenný vánok tým správnym smerom, všetko ostatné ostáva. A tých pár animácií a rovnaký, hoci kvalitný engine, plusové body neprinesú.

80%
Czechgamer.com
10. 10. 2019
Fotbal, který neurazí i přesto, že vývojáři mohli na novém ročníku bezesporu více zapracovat.

4/5
Hrej.cz
7. 10. 2019
Obsahem nabitá hra. Volta dodává hře nový rozměr, fotbal jako takový je zase o fous lepší, reálnější a zábavnější. Bohužel ale staré chyby pořád vystrkují růžky a Ultimate Team by si zasloužil nebýt tak okatě zaměřený na platící hráče. Možná nejlepší FIFA, ale chtělo by to už rázný krok kupředu.

5/10
Vortex
4. 10. 2019
FIFA 20 je jako kopanec do břicha těm, kdo i kvůli nečekanému vývoji na poli licencí EA neopustili. Odměnou jim je místy až nefunkční režim kariéry, podivné zápasy s divokými výsledky a ne zrovna funkční obranou a až příliš nicotná snaha o smysluplnou inovaci. Režim Volta zůstává za očekáváním a jediné, do čeho EA investovali, je FUT. Protože právě odsud se investice zaručeně vrátí.

75%
Bonusweb
3. 10. 2019
Letošní ročník fotbalu od EA Sports můžete s klidem vynechat a zůstat u toho loňského. Streetová minihra Volta se sice povedla, ale je také jedinou opravdovou novinkou. Naopak, v některých režimech hra dokonce udělala krok zpět.

6/10
Tiscali Games
2. 10. 2019
Kariéra plná bugů, místo Journey nemastná neslaná Volta, hratelnost slabší než loni. Ultimate Team je naopak ještě zábavnější, ale taky představuje nejhorší příklad loot boxové ekonomiky. Letošní FIFA patří mezi poražené. 

6/10
Doupě
30. 9. 2019
FIFA 20 přinesla spoustu razantních změn a novinek, které bohužel většinou nefungují, nebo působí spíše frustrující zážitek. Do toho se navíc přidává zpackaný kariérní režim, který nebyl na svůj start ani zdaleka připravený a bude ho muset napravit až některý z budoucích updatů. Celkově se dočkáváme jednoho z nejhůře působících systémů hratelnosti za poslední roky, a to prostě nemůže zachránit sebevíce...

8/10
Zing
30. 9. 2019
FIFA 20 opět dokázala, že je pořád kam se posouvat a přináší nám ročník plný zajímavých změn. Zábavnou arkádovou hratelnost kazí snad jen brankáři. Zajímavým herním módem je i Volta, který přináší zábavný a rychlý pouliční fotbálek. Nebýt frustrujících zákroků bránících hráčů mohl to být režim na který se bude dlouho vzpomínat.

8/10
XboxWeb.cz
28. 9. 2019
Co říci závěrem? Nová FIFA je pomalejší, fotbalovější a podle mě skvělá.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře