NHL 20


73%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: xbox-one
ps4
xbox

Recenze

6/10
Vortex
1. 10. 2019
NHL 20 není hrou na odpis - naopak umí být v mnoha momentech velmi zábavným počinem, kterému toho ale opravdu hodně chybí. Tam, kde jdou hry od EA stále kupředu, tam přešlapuje NHL na místě, téměř nic komplexně nevylepšuje a čím dál víc se stává hrou, která má význam jen pro pravověrné fanoušky, kteří si bez virtuálního hokeje svůj videoherní svět nedovedou představit.

7/10
XboxWeb.cz
30. 9. 2019
NHL 20 tak není jednoznačně nutnou koupí pro ty, kdo mají loňský ročník a klidně si počkejte na slevu. Na druhou stranu po loňském propadáku je tady několik příjemných změn a novinek (zejména legendy NHL v Alumni týmech a větší možnosti World of CHEL, zrychlení hry). Takže hodnocení lepší jako loni, přičemž všechna ale z posledních let stále zůstávají v platnosti. Tak třeba zase příští rok, naděje...

3/5
Hrej.cz
26. 9. 2019
I letošní ročník přináší do série NHL posun spíše kvantitativní nežli kvalitativní. Škoda jen, že se jí nedaří zbavit některých dlouhodobých problémů – zábavná je totiž pořád dost.

8/10
Doupě
25. 9. 2019
Na závěr vyvstává klasická otázka, jestli se do hry vyplatí investovat. Pokud jste pravidelný hráč a rádi si vychutnáváte soutěžní režimy, tak určitě. Novinek ve hře, hlavně co se týče způsobu hraní, rozpoznáte opravdu mnoho. Herní série NHL se už dlouho řadí mezi nejlepších sportovní hry na trhu a aktuální NHL 20 nebude výjimkou.

7/10
Zing
23. 9. 2019
Revoluce se opět nekoná, ale to asi každý tušil. NHL 20 však přináší několik výborných novinek ve fromě Squad Battles a turnajů ve World of CHEL. Zároveň vás může potěšit i nový komentář a televizní grafika. Škoda jen, že těch novinek není více, abych s klidným srdcem mohl doporučit koupi všem. Nevadí, tak snad příští rok.

75%
Bonusweb
21. 9. 2019
Letos jsme od NHL žádné novinky neočekávali a žádné jsme ani nedostali. Nový komentář je fajn a pár nových animací vypadá skvěle, ale pořád je to stejná hra, jakou jsme hráli už loni i předloni.

90%
Czechgamer.com
19. 9. 2019
Parádní zpracování hokeje, se kterým v pohodě strávíte následující rok.

4/5
GameSite.sk
19. 9. 2019
NHL 20 je vo vrcholnej forme, to sa jej odoprieť nedá. Všetko nasvedčuje tomu, že ide o jednu z najlepších simulácií hokeja, aké boli doposiaľ vyrobené. To ale neospravedlňuje fakt, že EA Sports kašle na svojich PC fanúšikov a rovnako na to, že séria potrebuje vylepšenú grafiku ako soľ. Tváre hráčov často vyzerajú ako zo zlého filmu, hru trápi niekoľko grafických glitchov či absencia obľúbených módov...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře