EA Sports UFC 4


76%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: xbox
xbox-one
ps4

Recenze

75%
Bonusweb
30. 8. 2020
Nejpopulárnější herní série zaměřující se na zápasy MMA se po dvou letech vrátila. Comeback je to úderný, ale pár ran padlo vedle.

8/10
Sector.sk
27. 8. 2020
Oficiálne miesta dopĺňajú dve nové prostredia - Backyard a Kumite arena. V prvom, ako už názov napovedá, sa ocitnete na zadnom dvore za domom, kde vás čaká zástup susedov a ľudí z okolia, ktorí fandia MMA a dvom bojovníkom ohradeným v pomyselnej klietke. Kumite arena vás zas prenesie do časov, kedy Jean-Claude Van Damme hviezdil vo filme Kickboxer (1989). Atmosféra tejto arény je totiž veľmi podobná.

7/10
Doupě
24. 8. 2020
UFC 4 možná není takové, jaké jsme očekávali, stále jde ovšem o vydařené pokračování nejlepšího zápasnického simulátoru současnosti. Titul se díky novinkám stal o něco přístupnější a ucelenější, bohužel zklamáním je technická stránka, která by jistě zasloužila o dost více péče. Pokud jste ochotni dělat nějaké ty ústupky, UFC 4 si rozhodně užijete, posun však není takový, jaký by si celá série a samotní...

4/5
Hrej.cz
18. 8. 2020
Výborné pokračování MMA série, které je díky většímu důrazu na přístupnost ideální volbou i pro úplné nováčky. Jen audiovizuální zpracování by zasloužilo o něco větší posun vpřed.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře