EA SPORTS UFC 2


80%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: xbox-one

Recenze

8/10
Zing
6. 4. 2016
Vyznavači sportu UFC jistě budou spokojeni, EA Sports tentokrát napěchovali do své hry z prostředí oktagonu pořádnou dávku herního obsahu, včetně výborného režimu Ultimate Team. Jedině snad grafických novinek mohlo být o poznání víc.

83%
Bonusweb
2. 4. 2016
U nás nepříliš populární sport se dočkal zpracování, které má šanci zaujmout i lidi, kterým zkratky jako MMA či UFC vůbec nic neříkají.

85%
Czechgamer.com
27. 3. 2016
Velmi kvalitně podané zápasy UFC, které jsou přístupné nejen pro milovníky tohoto drsného sportu, ale i pro všechny ostatní.

3,5/5
Doupě
22. 3. 2016
UFC 2 není bez chyby a některé v sobě ponechává zcela nesmyslně, stále však jde o solidní rubačku s realistickým pojetím, která nabízí skvělé zpracování a hojnou nabídku módů, aby se hráč nenudil ani sám, ani s kamarády. Příště by to chtělo pořádně propracovanou kariéru a vypiplat systém animací, jinak ale panuje spokojenost. Možnost dát si realisticky po tlamě prostě vždycky bude v kurzu. 

4/5
Hrej.cz
14. 3. 2016
Velmi dobré pokračování, které se naštěstí nesnaží své publikum rekrutovat pouze z fanoušků reálných bojových sportů, ale nabízí i výborný herní zážitek sám o sobě.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře