FIFA 19


81%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4
nintendo switch

Recenze

3,5/5
Nbase
24. 11. 2018
FIFA19 nabízí propracovanou fotbalovou simulaci, letos konečně 1:1 oproti verzím na ostatní platformy. Simulace je velmi detailní a hra mnohem realističtější, stratégové si přijdou na své u skládání vlastního týmu v Ultimate Team nebo u kariéry hráče. Umělá inteligence hráčů se moc nepovedla a nejednou si na ni budete stěžovat. Ovládání je velmi detailní, ale jeho kompletní zvládnutí vyžaduje čas,...

90%
Czechgamer.com
23. 10. 2018
Parádní fotbálek, který potěší každého fanoušky tohoto sportu. Připočtěte si k tomu veškeré možné licence a opět máte minimálně na rok o zábavu postaráno.

4/5
GameSite.sk
7. 10. 2018
FIFA 19 pokračuje v trende predchádzajúcich ročníkov a namiesto prelomových zmien sa sústredí na postupné vylepšovanie overených herných mechanizmov. Keď niečo funguje dobre, bola by chyba to meniť, no zároveň znášate riziko, že konkurencia vám z ničoho nič môže vypáliť rybník. Pomalšia rýchlosť a upravený systém streľby Fifu viacej približujú k realite, no stále sa v hrateľnosti nachádza značné množstvo...

9/10
Tiscali Games
5. 10. 2018
Překvapivý posun ke klidnějšímu tempu a nepředvídatelnějším soubojům se opravdu povedl. Nová FIFA se hraje skvěle a v lecčems se přibližuje svému tradičnímu konkurentovi. A že zároveň výborně vypadá? To už asi nikoho nepřekvapí. 

8/10
XboxWeb.cz
2. 10. 2018
FIFA 19 je opravdu kvalitní značkou, která zaujme velmi širokou nabídkou herních možností a licencí k nim. Liga Mistrů hraje prim, ale není to jenom o ní. FUT nebo příběhový režim jsou také moc fajn a vyššímu hodnocení brání zmíněná negativa v herní oblasti, díky nimž jsem ze zápasů neměl tak příjemný pocit, jako jsem měl loni nebo který nabízí konkurence, a to je rozhodně škoda.

7/10
Vortex
2. 10. 2018
FIFA 19 není tak hrdým nástupcem loňského ročníku, jak bychom očekávali. Spoustu změn s sebou přináší víc problémů než užitku a v kombinaci se všemi aspekty je výraz hry velmi rozpačitý. Některé herní módy zůstaly beze změny a příběhová část už tolik netáhne.

9/10
Doupě
1. 10. 2018
Shrnuto, podtrženo. FIFA 19 je stále stejně kvalitní hra plná úžasných momentů. Liga Mistrů a nové licence třeba na La Ligu hře dodávají ohromný lesk. Král se stává králem ještě většího území a zdá se, že je jeho pozice neohrozitelná. Jen je potřeba mu tu chválu nedávat zadarmo.

4/5
Hrej.cz
28. 9. 2018
Všechno okolo tohohle fotbalu je opět o řád lepší, a pokud má FIFA 19 nějaké chyby, tak si je nese z předchozích dílů. Což je ale právě přesně ten důvod, proč nedám hře absolutní hodnocení, ačkoliv lepší fotbalová hra na trhu neexistuje.

80%
Bonusweb
26. 9. 2018
Zase o trochu lepší fotbal než v minulém roce, ale opět jistá pachuť z toho, že musíme platit plnou cenu za hrstku vylepšení.

8/10
Gamebro
24. 9. 2018
FIFA 18 lze popsat jako kontroverzní titul. Začal s velkými ambicemi a velmi slušnými prodejními čísly, ale v průběhu posledního roku na sebe poutal stále více negativních reakcí ze strany hráčů. Největší bod kritiky? Především to, že hratelnost příliš neodpovídala tomu, co autoři předvedli v povedené demoverzi. Nespokojenost pak vyústila až do iniciativy FixFifa, která získala 40 000 podporovatelů....

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře