MotoGP 21


76%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox-one
pc
xbox
ps5

Podobné hry

Jak si vede hra MotoGP 21 v porovnání s podobnými hrami? MotoGP 21 byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
IndianTV
9. 5. 2021
MotoGP 21 je v základu klasická závodní hra. Nabízí dostatek tratí a motorek s dobrým jízdním modelem. Od minulého dílu se však moc věcí nezměnilo. Jsou zde aktualizované soupisky, umělá inteligence se chová možná o něco lépe a tak podobně. Dá se to skoro přirovnat k FIFĚ. Co se však samotného MotoGP 21 týče, hra nějaké závažné chyby nemá, ale nejedná se o žádný přelom na poli závodních titulů.

80%
Czechgamer.com
2. 5. 2021
Vylepšená fyzika, jazdné vlastnosti a rozšírený kariérný mód poteší stálych fanúšikov série, zatiaľ čo kompletný tutoriál pomôže tým novým. Sklamanie však bohužiaľ môžeme cítiť v audio zložke hry a logike niektorých aj novopridaných prvkov

7/10
Doupě
1. 5. 2021
MotoGP 21 je pokračováním série, které neuchvátí, ale zároveň ani neurazí. Přináší zase drobný posun a jeho hlavním tahákem je letos využití adaptivních triggerů u PS5. Nejpozitivnější novinkou je výukový program, který pro nezkušené hráče přináší velkou pomoc. Pokud nepatříte mezi hardcore fanoušky, můžete v klidu počkat na dobu, kdy hra bude za lepší cenu. Stejně vás dost pravděpodobně kvůli absenci...

8/10
XboxWeb.cz
24. 4. 2021
MotoGP 21 přináší právě tolik novinek, co by člověk od hry vydávané každý rok čekal. Příjemný je větší příklon k realismu, agresivnější soupeři a vylepšená grafika. Jsou tu i novinky, které jistě oželíme, ale ve výsledku se stále jedná o výborné závody, jejichž koupením chyby neuděláte.

8/10
Respawnpoint
23. 4. 2021
MotoGP 21 je skvělým startem do nové konzolové generace. Přináší řadu zlepšení po stránce hratelnosti a audiovizuálu. Vývojáři posunuli zážitek ze hry opět o úroveň výše. Škoda jen těch několika nedostatků, které titul v závěrečném hodnocení trochu srážejí.

ENCS