RIDE 4


71%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox
xbox-one
ps4

Recenze

6/10
IndianTV
6. 12. 2020
Hodnotit RIDE 4 je složité. Na jednu stranu jsou to komplexní motocyklové závody s velkým množstvím obsahu, dynamickým počasím a denní dobou. Na druhou stranu mají podivný jízdní model, mdlou umělou inteligenci a přísné limity tratě prověří vaše nervy.

3/5
GameSite.sk
4. 12. 2020
Skúsení hráči, čo série Ride a MotoGP už poznajú, sa budú cítiť ako doma, no noví hráči by si mali dávať pozor. Ride 4 nie je oddychová hra, ktorú naštartujete po príchode domov zo školy či práce, aby ste si užili trochu relaxu. Ride 4 je obťažná, miestami frustrujúca záležitosť, ktorej hlavným konkurentom je polroka starší titul od toho istého štúdia. Samozrejme, pokiaľ trpíte naozaj obrovskou láskou...

85%
Paranskyraj
29. 10. 2020
RIDE 4 je hra pro ty, kteří to myslí s motorkami vážně. Možná i na motorce sami jezdí a trochu se dokážou vcítit do jezdce. To bude základ, protože bez toho tě asi bude hra opravdu rozčilovat, neužiješ si atmosféru a bez vítězení tě samotné hraní dlouho bavit nebude.

3/5
Hrej.cz
20. 10. 2020
Ačkoliv ani v základu Ride 4 nezáří, debilní kariéra z něj dělá frustrující záležitost. Jízdní model je ale natolik dobrý, že je zábava se překonávat i za těch nejhorších podmínek.

7/10
Sector.sk
12. 10. 2020
Novinka v podobe Endurance módu ponúka dlhé preteky, kde si volíte čas jazdenia až do závratných 24 hodín. Musíte sledovať stav benzínu v nádrži a taktiež opotrebovanie pneumatík, pretože jazdné vlastnosti motocyklu sa menia adekvátne zaobchádzaniu s ním. Počasie ponúka rôzne podoby, v dynamike zmien však má čo dobiehať. To, že sa na mokrej vozovke brzdí trochu horšie než na suchej, chvalabohu funguje....

75%
Bonusweb
10. 10. 2020
Vývojáři Ride 4 udělali od minula solidní pokrok v oblasti jízdního modelu i grafiky. Stále však bojují s malou rozmanitostí závodních disciplín a plochou kampaní.

8/10
Doupě
5. 10. 2020
Ride 4 je povedeným přírůstkem do neprávem přehlížené závodní série studia Milestone. Oproti předchozímu dílu nabízí komplexnější a ucelenější zážitek, vylepšený jízdní model, lepší grafické zpracování či dynamické proměny počasí. Vývojáři si navíc připravili půdu pro očekávaný upgrade na novou generaci konzolí, který celkový zážitek povýší ještě o jeden level. Hledáte-li částečně licencované závody...

8/10
Respawnpoint
5. 10. 2020
RiDE 4 je svým pojetím, obsahem a ztvárněním dost možná nejlepší motocyklovou hrou, která je aktuálně na trhu. Nabízí obrovské množství skvěle vymodelovaných motocyklů a 30 unikátních tratí, z nichž ty oficiální byly laserem skenované. Největší problém celého titulu tak tví v aktuálně špatné optimalizaci, jíž doprovází propady snímkování.

ENCS