Gears of War: Ultimate Edition


85%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
xbox

Recenze

8/10
Tiscali Games
31. 8. 2015
Kopec svalů zakovaný do železa se vrátil v dechberoucí grafice. Zbraně a hlášky mu pořád fungují na jedničku, bohužel však parťák někde cestou přišel o rozum.

4/5
Doupě
26. 8. 2015
Gears of War Ultimate Edition je po stránce obsahové tím nejlepším balíkem pro všechny, kdo si chtějí připomenout kvality jedné z nejoblíbenějších herních sérií. Pro sérií nepolíbené jde naopak o povinnost, protože ti mohou naskočit na vlak pěkně od začátku a doplnit si znalosti před přicházejícím čtvrtým dílem. Škoda chyb menšího a většího kalibru týkající se technické oblasti. Máte-li Xbox One, připomenout...

80%
Bonusweb
24. 8. 2015
Možná jste zarytí fanoušci PlayStation, nebo možná usínáte s polštářkem, na němž je Mario, ale stejně nemůžete popřít, že Gears of War patří k tomu nejlepšímu, co minulá generace konzolí přinesla. A teď jsou Marcus Fenix a jeho banda zpět v remasterované edici Gears of War: Ultimate Edition pro Xbox One.

10/10
XboxWeb.cz
24. 8. 2015
Gears of War Ultimate edice dostála všem slibům a milovníkům Marcuse Fénixe nabízí tu pravou vzpomínkovou zábavu s celou řadou přidaného obsahu. Není to tedy edice určená pouze pro nováčky, kteří z nějakého důvodu první díl minuli, ale potěší i ty, kteří třeba hru již několikrát dohráli. Je to prostě věc, kterou musí mít každý. Jediným mínusem tak zůstává fakt, že předělání druhého a třetího dílu se...

90%
Czechgamer.com
24. 8. 2015
Lidé z The Coalition si dali záležet, máme tu poctivý remaster, který si nezadá s novými hrami a i fanouškům série nabídne mnoho vzpomínek a zopakovaných zážitků.

4/5
Hrej.cz
24. 8. 2015
Nakopněte své Lancery, nabijte Gnashery a přesně zamiřte svými Longshoty. Gears of War jsou zpátky, lepší než kdykoliv předtím.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře