Quantum Break


71%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
windows
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Quantum Break v porovnání s podobnými hrami? Quantum Break byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8,3/10
Centrum Her
17. 4. 2016
Quantum Break ponúka fakt originálny zážitok. To doslova treba vidieť a niečo podobné sa na trhu objaví len výnimočne. Spojenie seriálu a hry vyšlo na jednotku, v herných mechanikách je čo opravovať.

9/10
XboxWeb.cz
1. 4. 2016
Quantum Break je příběhový skvost se zábavnými akčními pasážemi, kdy v tuhých soubojích pomocí upgradovatelných shopnosti likvidujete mazané nepřátele. Graficky perfektní, ovšem v době před vydání během recenzování plné znervózňujících bugů, s nimiž jsme se v minulosti snad ještě nikdy nesetkali. Bohužel celkový dojem kazí ukvapená rychlost vyprávění děje, což frustruje dokonce i znalé a zkušené hráče....

85%
Czechgamer.com
1. 4. 2016
Remedy nezklamali své fanoušky. Opět vypráví výborný příběh, který stojí za to si užít naplno. To doplňují o hratelnost, která má ten správný akční říz.

2/5
Hrej.cz
1. 4. 2016
Pokud by Quantum Break vyšel ve stávající podobě při startu konzole Xbox One, mohl by potěšit alespoň grafikou a prolnutím hry a hraného seriálu. Bohužel, ani v tak slabé konkurenci, kterou momentálně tento žánr nabízí, se dnes nejedná o nic jiného, než o ten nejšedivější průměr.

5/10
Tiscali Games
1. 4. 2016
Na některých částech Quantum Break sice je rukopis veteránů z Remedy znát, ale hratelnost je stereotypní a nenápaditá. Navíc nefunguje ani proklamované propojení hry a seriálu, který plní jen roli „gimmicku“ a doplňku.

Eurogamer.cz
1. 4. 2016
Zajímavý námět, slušný příběh a bohatou filmovou výpravu brzdí technické chyby a zastaralé soubojové mechanismy. Bez medaile.

70%
Bonusweb
1. 4. 2016
Quantum Break propojuje nevídaným způsobem interaktivní film a hru. Jako hráč se snažíte zabránit kolapsu času, jako divák volíte, kterým směrem se budou ubírat doprovodné hrané filmy. Spojení herního a filmového světa však přináší i nečekané obtíže.

4/5
Doupě
1. 4. 2016
Quantum Break je třetí velkou hrou Remedy Entertainment. Po Maxi Paynovi a Alanu Wakeovi se jim opět podařilo stvořit unikátní hru. Unikátní především pro svůj příběh, pro odvážné propojení s hraným seriálem, pro herní mechanismy využívající čas a pro nezaměnitelnou atmosféru. Čert vem tu krátkou herní dobu a drobné chybky technického ražení, Quantum Break byste si prostě neměli nechat ujít. Takhle...

DEENPLCS