Sunset Overdrive


74%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: xbox-one
xbox

Recenze

75%
11. 1. 2015
Sunset Overdrive je povedenou hrou, která ale ztrácí v poměrně zásadních aspektech. Jak bylo již zmíněno hlavně dohled ve městě je opravdu tristní a trochu mrzí stereotypní náplň hry. Hra není sandboxem v pravém slova smyslu. Grafická stylizace je slušná ale neřadí se mezi aktuální špičku. Celkově je hra slušnou záležitostí, nicméně pokud hodlá Microsoft na tomto základu vystavět další díly, tak bude...

6/10
Eurogamer.cz
7. 12. 2014
Barevná, nevážná a extrémně přímočará střílečka, stavící celou zábavu explozivních bojů nad hlavy tisíců nepřátel. Zpočátku radostná a svěží, později už obyčejná a stereotypní, byť vyznavače hurá stylu boje nakrmí určitě vrchovatě. Hra není žádný propadák, ale obří rozsah je vyplněn hlavně totálně stereotypní náplní, která může hodně rychle omrzet.

7/10
Tiscali Games
27. 10. 2014
Pestrobarevná městská akce, která vás nejdříve potrápí a nakonec odmění ujetou freestylovou jízdou. Obsahově je trochu fádní a našince asi otráví svým americkým pubertálním humorem, ale jako menší bláznivá alternativa ke GTA funguje skvěle.

85%
Bonusweb
27. 10. 2014
Skákání po střechách, běhání po zdech, roztodivné zbraně i postavy, pořádně ujetý příběh, řízná hudba a do toho hromada mutantů a robotů k zabíjení. Líbí? Potom se budete v Xbox One exkluzivní akci Sunset Overdrive cítit jako doma.

3/5
Hrej.cz
27. 10. 2014
Velmi slušná zábava, kterou si musíte zasloužit postupným hraním, trpí na nezajímavou náplň misí a nutnost plnit to samé stále dokola. Technicky bezchybné, po stránce hratelnosti místy až děsivě prázdné.

4,5/5
Doupě
27. 10. 2014
Sunset Overdrive je pro nás jedním z největších překvapení letošního roku. Na první pohled může vypadat divně a nudně. Jenže opak je pravdou. Mix freestylového pohybu a originálních zbraní prakticky nikdy neomrzí. Připočítejte k tomu dokonalý smysl pro humor, perfektní atmosféru, krásnou grafiku, narážky na soudobou kulturu her a máte tu kandidáta na hru roku, protože Sunset Overdrive je jednou z nejoriginálnějších...

7/10
Zing
27. 10. 2014
Sunset Overdrive je rozhodně zábavná, rychlá a šílená akce s neustálým grindováním a skákáním. Dovolí vám si vytvořit a přizpůsobit vlastního hrdinu. Bohužel doplácí na horší příběh, nezajímavé vedlejší postavy, umělou inteligenci a slabší grafiku.

8/10
XboxWeb.cz
27. 10. 2014
Sunset Overdrive jakožto zcela nová značka, která je navíc exkluzivní pro Xbox One, zvládla svůj debut výborně. Jako u spousty her i zde se postupně dostaví stereotyp, ale celá barvitost, ujetost a šílené tempo hry vám to snad vynahradí a budete se s hrou skvěle bavit. Nemluvě o multiplayeru, který má slušný potenciál a snad bude táhnout dlouhou dobu.

Eurogamer.cz
27. 10. 2014

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře