Sunset Overdrive

70%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Recenze

85%
Bonusweb
11. 1. 2015
Sunset Overdrive zřejmě není killer app, tedy hra, kvůli níž byste si koupili Xbox One, ale pokud už konzoli máte, stojí tahle exkluzivita za zahrání. Po všech těch hrách, co se berou smrtelně vážně, je to velmi příjemné osvěžení.

75%
11. 1. 2015
Sunset Overdrive je povedenou hrou, která ale ztrácí v poměrně zásadních aspektech. Jak bylo již zmíněno hlavně dohled ve městě je opravdu tristní a trochu mrzí stereotypní náplň hry. Hra není sandboxem v pravém slova smyslu. Grafická stylizace je slušná ale...

6/10
Eurogamer.cz
7. 12. 2014
Barevná, nevážná a extrémně přímočará střílečka, stavící celou zábavu explozivních bojů nad hlavy tisíců nepřátel. Zpočátku radostná a svěží, později už obyčejná a stereotypní, byť vyznavače...

3/5
Hrej.cz
7. 12. 2014
Velmi slušná zábava, kterou si musíte zasloužit postupným hraním, trpí na nezajímavou náplň misí a nutnost plnit to samé stále dokola. Technicky bezchybné, po stránce hratelnosti místy až děsivě prázdné.

7/10
Tiscali Games
27. 10. 2014
Pestrobarevná městská akce, která vás nejdříve potrápí a nakonec odmění ujetou freestylovou jízdou. Obsahově je trochu fádní a našince asi otráví svým americkým pubertálním humorem, ale jako menší bláznivá alternativa ke GTA funguje skvěle.