Stormrise


40%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3
xbox 360

Podobné hry

Jak si vede hra Stormrise v porovnání s podobnými hrami? Stormrise byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

4/10
Tiscali Games
23. 4. 2009
Autorům rozhodně nelze upřít snahu přinést do konzolového RTS žánru svěží vítr, spolu s revolučním ovládáním. Právě to je ale kamenem úrazu, současně s nepřehlednou kamerou, těžkopádným vydáváním rozkazů, rozpačitou umělou inteligencí či nepřesvědčivým pathfindingem. Stormrise možná vypadá jako docela slibná a netradiční strategie, bohužel je prakticky...

2/10
Doupě
17. 4. 2009
Stormrise je zklamání na všech frontách. Z poutavého prostředí a děje udělala hromada chyb v návrhu jen nechutnou a smrdutou břečku.

1/5
Doupě
16. 4. 2009
Stormrise je zklamání na všech frontách. Z poutavého prostředí a děje udělala hromada chyb v návrhu jen nechutnou a smrdutou břečku. Na konzolích se jedná jen o špatnou hru, ale majitelé PC musí být na pozoru. Jinak už nikdy nebudou toužit po ničem jiném, než standardizovaných a osvědčených každoročních sériích, kde tvůrci nepřipustí nějakou chybu originálními nápady. Pokud však prahnete po něčem novém,...

70%
Bonusweb
10. 4. 2009
Inovativní strategie, která má přehodnotit nedůvěru ke konzolovému ovládání a nabídnout důstojnou alternativu pro myš. Zda se to povedlo, či nikoli se dozvíte z naší recenze.

2/5
Hrej.cz
3. 4. 2009
Velmi frustrující a v některých momentech skoro nehratelná RTS, která veškerý svůj potenciál trestuhodným způsobem promrhala.

GamePark
31. 3. 2009
Než rozebereme, co nám na Stormrise vadilo, zkuste laskavě zodpovědět následující dotaz: jaký operační systém používáte? Jedná se o otázku zásadního významu, vždyť jinak bychom se neptali. Jde totiž o to, že potenciální zájemci o Stormrise, kteří dosud nepřešli na Windows Vista – a takových bude velká většina, ať už v Microsoftu říkají cokoli – si tuto RTS nezahrají, ani kdyby sebevíc chtěli. Ne že...

50%
GamePark
31. 3. 2009
Kdybych měl popsat Stormrise jedním slovem, připadalo by v úvahu jediné: zklamání. Absolutní ignorace zásad ergonomie a mizerná hratelnost, která zadupává do země všechny klady, jaké by snad Stormrise mohlo mít.

DECS