Virtua Tennis 4


63%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps3
wii

Podobné hry

Jak si vede hra Virtua Tennis 4 v porovnání s podobnými hrami? Virtua Tennis 4 byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
hry.Sme.sk
24. 9. 2011
Virtua Tennis 4 nie je v podstate žiadnym veľkým prekvapením. Dostanete od neho presne to, čo od arkádového tenisu môžete očakávať.

60%
GamePark
8. 8. 2011
Pro arkádové hráče je hra dost těžká díky všudypřítomným podvodům umělé inteligence a navíc není až tak zábavná a pro hardcore hráče je příliš nezajímavá a dětsky zpracovaná. Technické zpracováním je navíc velmi průměrná a přestane bavit velmi brzy. Jak jsme si řekli na začátku, na PC mnoho alternativ není, a pokud máte chuť si tenis přeci jen zahrát, můžete Virtua Tennis vyzkoušet. Od nás si odnáší...

GamePark
7. 8. 2011
Zatímco některé frekventovanější sporty se objevují v několika verzích od různých firem s pravidelností opakujícího se ročního období, tenis není tak herně zajímavý sport a tak her s touto tematikou skutečně není přehršel, tím spíše na PC. Na konzolích totiž většina tenisuchtivých hráčů sáhne po skvělém simulátoru Top Spin, který ale v poslední verzi na PC nevyšel a tak se musíme smířit jen se sérií...

6/10
Zing
2. 8. 2011
Ničím nenadchne ani nezklame. Co jsem očekával, to jsem taky dostal. Kdo hledá pořádnou simulaci, bude zklamán. Jestli ale chcete poměrně povedenou hru s čistě arkádovým nastavením, určitě svůj účel splní.

6/10
Hrej.cz
26. 7. 2011
Příjemně se ovládá, odsýpá, vypadá pěkně, ale ve finále jde pouze o obyčejný tenis s vylepšeným faceliftem. Především ortodoxní špílmachry pak nepotěší výrazně arkádové pojetí.

2,5/5
Doupě
18. 5. 2011
Virtua Tennis byl vždy arkádovější, Top Spin realističtější. Která z tenisových her je ale letos zábavnější?

80%
Bonusweb
18. 5. 2011
Někdejší král tenisových videoher je zpět a má stále co říci i dnešním hráčům.

Eurogamer.cz
2. 5. 2011

DECS