UEFA Euro 2012


57%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps3

Recenze

3/5
Doupě
10. 5. 2012
Atmosféra Eura je ve hře sice slušná, ale jinak celý projekt často působí uspěchaným dojmem ve stylu: „musíme vydat něco k Euru, tak zbouchejte pár věcí dohromady“. Hraje se to dobře, protože Fifa 12 je prostě nejlepší fotbalovou hrou současnosti, ale čekali jsme popravdě něco víc. Předchozí zpracování fotbalových turnajů totiž toho víc přinášela.

3/5
Hrej.cz
6. 5. 2012
Nevyužitá šance. Zpracování licencované hry k letošnímu EURU, které krom grafických pozlátek nepřináší nic, kvůli čemu by si jej majitelé FIFA 12 měli kupovat.

GamePark
6. 5. 2012
Fotbalová FIFA od Electronic Arts vychází pravidelně každý rok začátkem podzimu. Loňskému ročníku 2012 se skutečně zadařilo, tvůrci dokázali přijít s řadou zajímavých novinek a především mnohé prvky znatelně vypilovali. Nepřeháněli bychom až do extrémů, k dokonalosti stále něco chybí, ale série bobtná opravdu razantně. Zatímco běžně čekáme na další fotbalovou hru od EA Sports zase rok, tentokrát je...

5/10
Tiscali Games
3. 5. 2012
Odfláknuté zpracování Euro licence, které přináší vlastně jenom jeden překombinovaný herní mód a český nároďák. Pokud pro úplný zážitek ze hry nutně nepotřebujete grafiku a loga letošního ME v kopané, ušetřete peníze a hrajte dál FIFA 12.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře