Top Spin 4


82%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: wii
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Top Spin 4 v porovnání s podobnými hrami? Top Spin 4 byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

90%
GamePark
21. 4. 2011
Tenis je jeden z mála sportů, do něhož nijak nefušuje EA. A přesto vycházejí kvalitní tenisové hry, i když si na nové díly musíme vždycky počkat déle a nejde o každoroční recyklaci. V tomto žánru existují dva velcí konkurenti: Top Spin a Virtua Tennis. Na druhou stranu nejsou až tak velkými konkurenty, protože se každý z nich vydává trošku jinou cestou. První zmíněná série, jejíž čtvrtý díl v tomto...

9/10
Tiscali Games
19. 4. 2011
Výborně se ovládá, zdravě provokuje, hezky vypadá a jde na věc chytře. Nejen díky těmto vlastnostem a ohromné propracovanosti se taky neskutečně zábavně hraje. Top Spin 4 — těžko si představit skvělejší tenis.

70%
Bonusweb
4. 4. 2011
Tenis je populární sport. O to je podezřelejší, že kvalitních simulátorů vychází tak strašně málo. Naštěstí tu máme alespoň malou náplast v podobě Top Spin 4 od českých vývojářů z 2K Czech, tedy studia, které stojí za kontroverzní hrou Mafia 2.

4/5
Doupě
4. 4. 2011
Top Spin 4 zároveň netrpí chorobami svých předchůdců. Nepřipomíná arkádu, v níž si postupně odemykáte nové a nové úrovně, abyste se na konci utkali s ultimátním bossem Ro Gerem. Rozdělení na sezóny, neustálé přepočítávání bodů (které se samozřejmě přenáší do další sezóny), sledování nejrůznějších statistik (vítězné údery atp.) – to vše hru posouvá směrem k opravdovým sportům. Není to sice propracovanost...

4/5
Hrej.cz
24. 3. 2011
Chcete simulaci, dostanete ji! A k ní navrch ještě spoustu zábavy. Je nesmírně lehké k Top Spin 4 přilnout, ať už je váš postoj ke sportu sebenegativnější.

Eurogamer.cz
16. 3. 2011

ENCS