Skate 3


73%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox-one
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Skate 3 v porovnání s podobnými hrami? Skate 3 byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

85%
Czechgamer.com
8. 7. 2010
V podstatě platí to, co bylo řečeno v posledním odstavci. Jen nováček si jej vychutná dosyta, naštěstí ale ani ostříleného skateboardistu neurazí. Ideální oddychovka pro každého vyznavače sportovních her.

7/10
Tiscali Games
2. 6. 2010
Jestli nevlastníte ještě ani jeden díl Skate a máte o podobné hry zájem, neváhejte a jděte do něj. Jestli vás chytla dvojka a znáte víc podobně smýšlejících jedinců, jděte do něj. Ale jestli hrát online vůbec nechcete, pečlivě zvažte, jestli vám nové prostředí, horší singleplayer kariéra a jinak téměř vůbec nezměněná hratelnost stojí za to.

3/5
Hrej.cz
26. 5. 2010
Skate 3 měl být přelomovým dílem, který se víc než na hru jednoho hráče soustředí na multiplayer. Těžko ale říci, zda jsme se dočkali toho, co nám vývojáři slíbili. Fajn, zablbnout si s ostatními je docela zábava, ale s ohledem na to, že jinak se ve hře změnilo pouze prostředí, je to celkem slabota.

3,5/5
Doupě
25. 5. 2010
SKATE je zpět a s ním i několik novinek, které se vás pokusí přesvědčit o pevné vládě této série.

80%
Bonusweb
13. 5. 2010
Prkno na čtyřech kolečkách neznamená jen sport, ale také životní styl a slušně vynášející byznys.

ENCS