FIGHT NIGHT CHAMPION


87%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps3

Podobné hry

Jak si vede hra FIGHT NIGHT CHAMPION v porovnání s podobnými hrami? FIGHT NIGHT CHAMPION byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

85%
GamePark
15. 3. 2011
Box je sportem, který přitahuje masy lidí hledajících nějakou zábavu. Teď tedy myslíme výhradně ty, kteří se boxu zúčastňují pasivně. Sám o sobě je tento sport skvělou podívanou, ale právě boxerské prostředí se stalo populární i ve filmovém odvětví (díky Rockymu) a odpradávna existují také boxerské videohry. V současné době vedle sebe fungují dvě boxerské série – WWE SmackDown! vs Raw a právě Fight...

75%
Bonusweb
8. 3. 2011
Korupce, podrazy a vězení. Nový díl boxerské série Fight Night není jen o sportovním zápolení a férových sportovních ideálech. Hlavní hrdina musí bojovat i mimo ring.

9/10
Zing
28. 2. 2011
Fight Night se vypracoval na bezkonkurenční simulátor boxu, který nyní nabízí i něco navíc. Nenapadá nás jediná větší slabina, kterou bychom hře vytknuli a pokud EA do příště vychytá i délku příběhu, budeme štěstím bez sebe. Rozhodně doporučujeme!

4/5
Doupě
24. 2. 2011
Velké lákadlo a důvod pro nový podtitul hry představuje zcela nový mód Champion. V něm sledujete osudy mladého nadějného boxera Andrého Bishopa a jeho cestu vstříc boxerskému titulu. V podstatě se jedná o sérii zápasů, které spojují ingameové animace a velmi stylové sportovní zprávy s živým hercem. Příběhová linka je klasickou vykrádačkou všech boxerských klišé: sympatický stařecký trenér, sličná manažerka...

9/10
Tiscali Games
23. 2. 2011
Velmi zdařilé oživení série, které z osmičky na devítku skočilo díky plně funkční a zábavné kampani, jejíž průběh se stává hlavním tahákem hry a odsouvá tradiční Legacy na sekundární kolej společně s onlinem. Když k tomu připočtete vylepšený systém zápasů, fyziku a ovládání, které vyhoví jak začátečníkům, tak zkušeným hráčům, je tu jedna z nejlepších sportovních her poslední doby.

5/5
Hrej.cz
22. 2. 2011
Fight Night Champion je opět o krok dál než předchozí díly série a díky vypilované hratelnosti se otevřel širšímu publiku. Přitom by neměl odradit ani zkušené hráče a hledat u něj slabé místo je opravdu těžký oříšek. Tenhle box tak bere titul těžké váhy z rukou svého staršího bratříčka!

ENCS